Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy kiesik egy történet?

Figyelt kérdés
szakítottunk csajommal pár hete. nagyon szerettem. de tegnap este beugrott egy sztori amikor elmondja hogy megcsalt és hogy az exével.egy komplett párbeszéd jött elő... eddig nememlékeztem rá. lehetséges hogy TELJESEN KIESETT? van olyan hogy kizár az agyam egy ilyen erősen negatív dolgot? vagy csak utálni akaromés azért találtam ki? erre is gondoltam. de nemhiszem.
2010. júl. 8. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nagy trauma esetén szokott jelentkezni. Leginkább megerőszakolt nők esetén figyelték meg, hogy az agyuk kizárta a memóriájukból a negatív emléket, szóval nem emlékeztek semmire a dologból. Szóval előfordulhat...
2010. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és lehet hogy volt több ilyen is? uristen! megaláznak és nememléxek rá? csak tegnap elelvás előtt jutott eszembe ezadolog. és nemtudtam igaz e. kiborultam teljesen. nemtudom elhinni. megkérdeznise tudom hogy megtörtént e tényleg mert nembeszélünk párhete egy szót se.
2010. júl. 8. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen "beugrik", de kiderült, hogy nem történt semmi olyasmi... kínos, de miért nem kérdezel inkább rá nála (ne támadólag)?
2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert felse veszi a telefont h hivom. ha mégis akkor nemakar beszélni... szinte 100%-ra biztos vagyok benne hogy nem kitaláltam csak. a beszélgetés részleteire is emléxek. félek hogy igaz.
2010. júl. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!