Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme h felhivjam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fúval egy strandon. Nagyon jól éreztük magunkat. Utána felvettem MSN-re és ott is beszélgettünk. Mondta h menjek el vmikor hozzá. Egyszer lehivtam h jöjjön el ide hozzám. Meg is beszéltük h lejön hétfön. Még vasárnap délután beszéltünk és mondta h jön.Este felhivtam és mondta h nem jön, mert dolga van. De nagyon látszott rajta h csak kamuzik. Már vagy 2 hete nem jött fel MSN-re sem. Szerintem nem akar velem beszélni. Gondolkoztam rajta h felhivjam, de ha nem akar velem beszélni akk én nem akarom eröltetni. Szerintetek felhivjam?????
2010. júl. 8. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy felhívd. Legyen tartásod. Az ilyen nem éri meg a fáradtságot.
2010. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem hívnám fel!Szánalmas erőlködésnek tűnne!Hagyd a fenébe!
2010. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet,hogy megér egy utsó próbát
2010. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hívd fel. Ha akar valamit meg tud találni. Valószínűleg van barátnője, vagy beújított valamit. Az ilyen pasik, ha pálya leszel neki, úgyis megkeresnek, akár évek múlva is :)


31/N

2010. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Attila_Z ***** válasza:

Szerintem vedd át az irányítást és megfelelő határozottsággal hívd fel és kérdezd meg tőle, hogy tulajdonképpen mit is akar tőled. Ennek az információnak a hiányában feleslegesen emészted magad.

Ha nem tudja megmondani, akkor hagyd a fenébe az egészet.

2010. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és sztem sincs értelme felhívjam. És tényleg igaz az hogyha akar vmit akk felhiv. Nem éri meg erölködnöm...Mégegyszer is köszönöm h írtatok.
2010. júl. 15. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!