Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van szeretője az szerelmes is beé vagy csak szexre használja?

Figyelt kérdés
Bocsánat az erős kifejezésért (használja).
2010. júl. 8. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

szeretem az uramat:)

jó embernek tartom őt is, és magamat is. ő megcsal engem mindenféle tini bukszákkal, mert kívánja őket. ez a fériakra jellemző.

énis csalom a párom, de fellángolásból, nem is igazán szerelemből, hanem szeretetből=]

ez meg a nőkre jellemző.

2010. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre használom, akkor az szerető. Ha szerelmes vagyok, akkor csak ő van, az előzővel megszakítom a kapcsolatot, tehát nem szerető, hanem barátnő, vagy feleség. Aki igazán szeret valakit, az vállalja a nyilvánosság előtt is.
2010. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerető iránt is érzek vmit,de az egészen másfajta vonzódás,mint az hogyha szerelmes lennék.Ha szerelmes vagyok,csak azzal vagyok,nem lehet rajta kívűl másom,az életemnek érzem,s eszembe nem jut félrelépni,a szeretőt azon kívűl hogy ágyba bújunk nem vállalom fel,nem szakítok érte,ő van és kész alkalmankénti numera erejéig,vonzódok hozzá kívánom,de több semmi addig jók míg keressük az Igazit,meg esetleg egy kihülőben lévő kapcs mellett, arra nagyon is megfelelnek.Ennyi:)26/N
2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!