Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korukig szexelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korukig szexelnek az öregek? Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Olyan undorító belegondolni, hogy 50 éves emberek szexelnek, akiken már lóg a bőr, meg őszek, és már klimaxoltak, és tól vannak 10 doboz prostamol uno-n és mégis tolják... vagy ezzel csak én vagyok így?
2010. júl. 7. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a péniszbe nincs csont.

egyébként ha van annyi erejük rá akkor simán tudnak szexelni.:D

2010. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és pl babi néni nedves? vagy csak kedves?
2010. júl. 7. 23:14
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha most 20 éves vagy, lehetne, hogy adj egy állandó elérhetőséget, hogy felkeresselek 30 év múlva, p icsán rúgjalak, és megkérdezzem majd, hogy akkor mi a véleményed?


Szerintem elég sok ötvenéves k*rva jól néz ki, persze sok nem, és amúgy sem téged akarnak megb@szni (mindegy hogy lány, vagy fiú vagy), hanem többnyire egymást, mintha te a saját korosztályoddal csinálnád.

2010. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem olyan undorító, ha a fiatalok szexelnek! Észreveszik, hogy van valami a lábuk között, még úgy igazán nem is tudják, mire való, de toljad neki! Ha legalább már 50 évesek lennének, de nem.
2010. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok kedves kérdező...
2010. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Na,nekem 50 éves a párom,és nem undorító vele szexelni,sőt! :)) 32/L
2010. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!