Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem merek közelíteni felé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,volt már több barátnőm is,de azok a helyzetek valahogyan adták magukat.Szeptember óta az évfolyamtársam,néha elkapjuk egymás pillantását,és látom rajta,hogy tetszem neki,én is tetszek neki,de egyszerűen nem merek odamenni hozzá,tudom,hogy nem az a fontos ,hogy mit mond az ember,hanem az ,hogy hogyan,és hogy a magabiztosság a legfontosabb,de ezzel már elkéstem,július van,egyszer sem beszélgettünk még.
2010. júl. 7. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőj 10 évet!
2010. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Távolodj!
2010. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első, te meg tanulj meg írni!
2010. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hármaska, kifejtenéd?
2010. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok:O


17/F

2010. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és te nem csinálsz semmit?

(utolsó válaszoló)

2010. júl. 7. 22:33
 7/10 A kérdező kommentje:
akarom mondani te SEM*:D
2010. júl. 7. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
msnre miért nem veszed fel? (:
2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21:26 vagyok



egyszerűen más megoldás nincs, mint hogy menjek oda és csak úgy leszólítsam. neten nem tudom elérni, közös ismerős nincs, közös órák nincsenek, szituáció sem adódik, hogy beszéljünk....és nem tudom mit tegyek. de talán majd szeptemberben...:)

2010. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
msnre azért nem,mert olyan gáz,hogy egész évben hozzá se mertem szólni,és neten közeledek,élőben kéne,mondjuk mind1 ,hogy hogyan kéne ha nem vagyok elég tökös hozzá
2010. júl. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!