Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek ellene valamit? Szerintetek? Ez ekkora nagy baj?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal 1év után 2hónappal ezelőtt azért mert úgy érezte nem szeretem...már más is mondta hogy nem érzi hogy szeretném,sőt nem ismeri az érzéseimet...Mért probléma az hogy nem vagyok érzelmes típus?így nőttem fel és

meg szoktam hogyha kimutatom átvernek...Nem tudok bízni az az igazság csak nagyon sok idő után...de akkor sem mutatom ki az érzéseim annyira.Például még senki sem látott sírni...

nem értem mért probléma ez...

18/L


2010. júl. 7. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Pff..képzeld már magadat szerencsétlen pasi helyébe! Azt hiszi,hogy leszarod a fejét.. ez nem túl kellemes érzés,főleg,hogyha szeret téged! Neked ez hogy esne? Egyébként miért nem beszélsz vele erről? Kommunikáció teljese hiánya... Biztos vagyok benne,hogy megértett volna.
2010. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Soha nemtudtam az érzéseimről beszélni...hülyén fog hangzani de nem tudom hogy kell szeretni és erről beszélni...a családom sem olyan hogy tudjam hogyan kell vagy valami...tudom ezt érezzük de akkorsem megy..egyszerűbb elrejteni..
2010. júl. 7. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Looser vagy. Változz meg, vagy ásd el magad!
2010. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg változtass, és ne másba keresd a hibát, mert hiába találod meg a tökéletes férfit, aki mindig melletted áll, ez neki is nagyon nagyon kevés..vagy menj egy egy pszichiáterhez, és beszélj a gondjaidról, vagy próbálj meg bízni..mert azén barátom is ilyen volt..összetörték, ne tudott szerelmes lenni, megbízni bennem annyira, és együtt vagyunk 9 hónapja, mert küzdöttem hogy szerelmes legyen, és 2 hónap után sikerült, és átéljük mind ketten az érzést..persze kell hozzá egy partner, de ez csak akkor megy, ha nem zárkózol el..
2010. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a választ is...de ha téged is amint megszülettél anno a kórházba hagynak aztán örökbe fogad egy család a támogatás miatt de közbe leszarnak és ezek után feltétel nélkül tudsz szeretni elásom magam a kedvedért:)
2010. júl. 7. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
55-ös vagyok..én szorítók neked..és írj nyugodtan, privibe, ha van valami, vagy beszélgetnél.puszi
2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, elhiszem, h nehéz gyerekkorod volt, meg minden, de ez legfeljebb indok, nem mentség. Vagy megváltozol, vagy eláshatod magad. És igen, looser vagy, az ezen semmit nem változtat, h oka van neki.


Ha másképp nem megy, próbálj meg pszichológushoz járni! Segíthet feldolgozni a problémákat. Van egy ismerősöm, neki inkább önértékelési bajai vannak, ha nem is beteges szintűek. Neki nagyon sokat segített. Nyilván nem 1ik pillanatról a másikra persze.

2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább a párodra nézhetnél másképp, mint egy ellenségre, akinek nem hagyhatsz támadási felületet.
2010. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy éves korodig nem volt lehetőséged senkihez kötődni, nem volt egy biztos pontod, akkor valószínűleg később sem fog menni. Sajnálom. Menj pszichiáterhez, terápiás csoportba, stb.
2010. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!