Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van ez? : /

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nemvolt még barátnőm ,a társaságomba szinte mindenkinek van. Pedig próbálkoztam már sokszor , de valahogy sosem jön össze. Egyszer majdnem összejött de csúnyán elszúrtam :/ nem gondolom magam csúnyának, járok kondizni , sportolok stb. valami tipp?

17/f


2010. júl. 7. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátommal is ezvan!Jártok bulizni? Mindenféle képpen elkéne menned bulizni :) Ott vannak szingli csajok,nem is 1 :)

17 L

2010. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bulikba néha járok de csak egy jót inni :D , ott általában max 1 éjszakára kaphatóak :/, hanem hosszútávra aki aranyos, kedves stb :P lehet túl válogatós vagyok.
2010. júl. 7. 20:10
 3/20 A kérdező kommentje:
Milyen bulira gondoltál pontosan? diszkóba nemszoktam menni nem az én személyiségemnek való :D pubok, bárok néha házibulik ahol szoktam lenni.
2010. júl. 7. 20:13
 4/20 anonim ***** válasza:
néz ki valakit a suliból, és aztán mennny oda hozzá beszélgetni és ha nem érzed magad csúnyának akkoor biztos szivesen fog veled társalogni, viszont a lányok sokkkal inkábbb belülröl itélnek mintkívülröl.
2010. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nyári szünet van, ilyenkor nincs suli.
2010. júl. 7. 20:15
 6/20 anonim ***** válasza:

xd velem ugyanez van csak én 16/l

szóval nem csak veled van.. :\ d:

2010. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Próbálkozz többet, nem jöhet össze elsőre.

Az meg plusz pont, hogy nem gondolod magad csúnyának, hisz akkor van egy kis önbizalmad.

Hajrá!;-)

2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
pedig a diszkókba lennének :) első vagyok!
2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
diszkóba 1-2x voltam?! nemnagyon jött be + a hangos zenétől nem is hallanák amit mondok :D
2010. júl. 7. 20:22
 10/20 anonim ***** válasza:

mi az hogy ott csak egyéjszakára kaphatóak a csajok? :D én is egy buliban jöttem össze a párommal, meglehetősen ittasan, már majdnem fél éve vele vagyok... igaz, az is csak egyéjszakának indult :P

amúgy csak próbálkozni kell, előbb-utóbb összejön majd valami.

15/L

2010. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!