Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz vége? Mikor leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz vége? Mikor leszek végre én boldog?

Figyelt kérdés

Anyira elegem van már,hogy azt már leírni nem is lehetne.... ahhoz hogy más megértse éreznie kell azt amit én érzek most.


Röviden!

Régóta nincs párkapcsolatom valahogy nem jönnek össze a dolgok. Nem arról van szó hogy nem akarok mert igen is jó lenne már!!!

2 évvel ezelött a munkahelyemen + tetszett egy férfi magas beosztásban, tölem fényévekre.

Nagyon tetszett független attól hogy nem beszéltünk egymással csak szemezgettünk.

Ez egy éven át zajlott köztünk ameddig öt kinem rúgták.


Ez hülyén hangzik, de akkor egy világ omlott össze bennem.

Már csak azért is mert jó volt úgy bemenni dolgozni hogy várom a 7:20-t (stb stb)

A hiánya talán a napokban enyhült.

(de már 1 éve nincs.)


Most feltünt egy újabb magas beosztásban lévö férfi aki talán(pótolhatja öt)

De nem tudom mi legyen belöle menjek-e újra bele abba amibe régebben hogy szemezgetünk aztán több úgysem történik.


2010. júl. 7. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hat erdekes egy helyzet ez szerintem ne elegedj meg azzal h csak szemezgettek:P


en pld szeretem ha a csaj is ramenos aztan meg lehet h o neki is paszolna:D


18/f

2010. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
sajnáltató
2010. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18:12 Tudod akkor szoljál be ha majd te is leszel hozzám hasónló helyzetbe semmit nem tudsz rólam nem ismersz nem láttál még soha nem is fogsz. Ne írd le inkább a vélemyényed ha enyire primitív vagy.
2010. júl. 7. 18:15
 4/12 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatás képp írtam ki!!!(mert nincs mit sajnáltatnom)soha nem sajnáltattam magam! Azt hittem vannak itt normális emberek de tévedtem!
2010. júl. 7. 18:34
 5/12 anonim ***** válasza:
bróbáld meg újra,de ne csak szemezgetés legyen,hanem próbáljatok meg beszélgetni is,és majd akkor jöhetsz rá hogy egyáltán tettszik-e neked ..mert igy,hogy csak szemezgettek...de minden estre próbáld meg
2010. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

18:12vagyok


ugyan mi rosszat mondtam en ezzel?:P

2010. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fura hogy csak a magas beosztásban lévő emberekkelszeretsz szemezgetni :D
2010. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
úgye!
2010. júl. 7. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:

18:12, te meg "valszeg" egy ordas nagy paraszta vagy (ja bocs, ez már biztos) és az intelligenciaszinted "valszeg" a 80-at sem éri el. LOL


Kedves kérdező, nem írtad mennyi idős vagy, de ha már dolgozol, gondolom nem kamasz. Márpedig, meg ne haragudj, de úgy viselkedsz.

Ez az "egy éven keresztül szemezgetünk" dolog ugyanis abban a korosztályban még okés, de te egy felnőtt nő vagy.

Legyél nyitottabb, ha tetszik valaki igenis kezdeményezhetsz te is, ne várd a sült galambot!

Küzdd le a passzivitásodat, emeled fel a feneked és tessék odamenni az illetőhöz kideríteni, hogy hasonlóak-e a benyomásai rólad.

Vagy nem is muszáj ilyen direkt módon lerohanni, légy kreatív (derítsd ki az e-mail címét, msn-jét stb. és munka közben írj rá).

Azért szerintem vannak lehetőségek.

Emellett nem kötelező a munkahelyeden kiszemelni valakit. Nem jársz sehová szórakozni? Baráti kör?

L/23

2010. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*paraszt
2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!