Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esely?

Figyelt kérdés
A fiu,aki szerelmes volt belem nem is olyan reg,elment.Vagyis en mentem el nyaralni,mar egy honapja nem lattam.Most jottem haza.Msn-en egy lannyal van kepe,vagyis kettojukkel.Az elobb azt irtam msn-en hogy "hianyoztal,merre jartal,milyen volt..."most mi tortent?szeret-e vagy mas csaja van?massal jar de ram gondol?
2010. júl. 7. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi is lehet, nem tudom, te ismered. Miért gondolod, hogy itt bárki jobban ismeri a helyzetet nálad?
2010. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem becsajozott,de ahogy feltűntél újra lehet összezavarodott...

Ha szereted harcolj érte,ha nem,akkor hagyd őket,ezek szerint jár valakivel ha msn képe egy csajjal van.

Vagy kérdezz rá,van bnőd??

És már meg is van a válasz...

23/L

2010. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a csajával van a képen lehet csak ahver vagy rokon, kérdez rá
2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*haver
2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg töle ki az a lány???? és ha zavarban van tuti, hogy a másik barátnöje... de én drukkolok neked hogy csak egy családag legyen... és nyugi nem kell minndig a legrosszabbra gondolni....
2010. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De msn statusza" i love you" na most erre mit mondtok?

:(

2010. júl. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!