Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim nem akar lejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim nem akar lejönni hozzánk mert fél a szüleimtől, hogy vehetném rá hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:03
1 2
 11/12 hannibalking ***** válasza:

21:55:

ilyen esetben valahogy ki kell deríteni mi az utálat tárgya, indoka. ezt két módon lehet kideríteni: megkérdi a barátod helyetted, vagy megpróbálod magad a kezedbe venni az ügyet egy békés személyes beszélgetés során.

olyan hogy "csak mert utál" olyan nincs. vagy kell legyen nyomós oka, vagy, ha nincs, akkor nem te vagy a vétkes, és szerintem nem kell törődnöd a dologgal. azért mert a kacsa nem tud úszni nem a víz lesz a hülye.

persze tudom, ehhez bátorság is kell, de hidd el, nem olyan nehéz az. és azzal, hogy megpróbálod a problémákat megbeszélni, értékes jó pontokat tudsz szerezni a számládra a megkedvelés mellett.

20:55-ös voltam :)

2010. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az utálat tárgya legtöbbször olyan egyszerű hogy már megdöbbentő.

Az én ismeretségi körömben is van olyan hogy az após-anyós egyszerően gyűlölik a menyüket,másutt a vejüket,harmadik negyedik helyen már a házasság is ráment a dologra.És semmi extra esetre nem kell gondolni.Egyszerű emberek együgyű dolgok miatt képesek utálni.Általában azért mert"az én gyerekem sokkal jobb házastársat érdemelt volna.....az én lányom minden ujjára jutna 10ennél jobb fiú."

Hajlamosak az emberek magukat nemesb családnak tartani mint a másikat holott legtöbbször mégcsak nem is tehetősebbek vagy intelligensebbek.Ennyi

2010. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!