Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim nem akar lejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim nem akar lejönni hozzánk mert fél a szüleimtől, hogy vehetném rá hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kamuzd azt a barátodnak, hogy nem lesznek otthon a szüleid.
2010. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez attól függ. nekem is volt olyan pasim, aki nem akart, aztán szépen leültettem és elbeszélgettem vele, hogy a szüleim nem harapnak csak szivesen megismernék, hogy nem kell velük kibirni sok időt, csak egy pár órát így az első találkozáskor. bátorítsd mindenképp, ha ott vagytok ne menj el mellőle, biztosítsd mindenről pl mondd el neki, hogy majd te beszélsz folyamatosan bármiről ha csend lesz, vagy ilyesmi. nyugtasd meg, mondj bátorító szavakat. mert a férfiak ezt nehezebben viselik el, nehezebben veszik rá magukat. pl volt egy olyan párom, akit semmivel nem lehetett rávenni, mert rossz tapasztalatai voltak, így nem ismerte meg a szüleimet 1-2 hónap mulva, csak kb fél év után. de hagytam, szedje össze magát lelkileg, hiszen ezt mindenki maga érzi, mennyire van felkészülve erre. mindenképp támogasd és bátorítsd. ha végképp nem akar, akkor adj neki időt. egy pár hetet még. mindig dicsérd a családodat, mondj róluk jót, hogy milyen kedvesek, befogadóak, stb. szépen, finoman adagold. sok szerencsét!
2010. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jo nagy papucs
2010. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Hát ha nincs oka hogy féljen akkor bátorítsd valamivel.

Ha már régebb jártok és szeretitek egymást akkor ez nem szabadna gond legyen.. És ő is bekell lássa ezt hogy természetes dolog hogy a szüleid tudják kivel is "barátkozol, szorakozol" :P

2010. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ismerni ismerik csak azt is szeretném hogy ne csak a városba hanem itthon is találkozzunk jöjjön le egy délutánra vagy vmi.. :P:D
2010. júl. 7. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
én pasim is fél a szüleimtől. :D De megnyugtattam hogy nem harapnak :) Próbáld neki elmesélni hogy mennyire jó fejek a szüleid. Ha nem jó fejek, akkor meg nem tudom :/
2010. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Felmerül a kérdés ,hogy hány éves? Mert elég infantilis dolog félni a szülőktől!
2010. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hannibalking ***** válasza:

20:01 teljesen jogos! :) minek félni tőlük? én tök jól kijöttem exem szüleivel, már a 2. randink után találkoztam velük anno. sőt az egész rokonságával jól kijöttem. :D

ha a szüleid elfogadják, akkor részéről is viszonzandó ez. ha nem fogadja el a szüleid valamiért, akkor az olyan, mintha téged sem fogadna el valamilyen szinten. legalábbis szerintem...

f22

2010. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért sem érdemes félnie mer általában ha nem szimpatikus a fiú a szülőknek akkor sem mondják a szemébe

?????.....de bizony ám hogy így van

2010. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet: én nem merek menni a barátomékhoz, mert az anyja enyhén szólva utál. Mit lehet tenni ilyen esetben?
2010. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!