Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk milyen csajt szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen csajt szeretnétek ha megválogathatnátok? Mik azok a tulajdonságok amik nagyon megfognak egy lányban?

Figyelt kérdés
pl, milyen legyen az ágyban, milyen legyen természetre, kinézetre stb.. Ha pl ti állíthatnátok össze egy lányt, kinek milyen lenne álmai nője? Az igazi! :D
2010. júl. 6. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
almaim noje soha nem teszi fel ezeket a kerdeseket:P
2010. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jajj márrr..:D naaaaa...
2010. júl. 6. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Legyen ronda, nagydarab, kövér, bunkó, büdös. Akkor nem kell féltékenynek lennem.


Na jó, csak vicceztem :)


Ágyban kurv@, kedves, megértő, legyen véleménye, és álljon ki amellett, ragaszkodó, hűséges. A szemeit megpillantva felejtsem el minden gondom, emellé egy szép mosoly, és más nem is kell. Hogy érezhessem, hogy én adom neki a biztonságot, legyen alacsonyabb nálam, és vékony, de ugyanakkor nőies.

2010. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy ilyen kérdést gyakran látok, de olyat már ritkábban: "Lányok, milyen álmaitok férfia?" :)
2010. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
am erdekes modon soha nem allitottam fel magamnak egy "almaim nojet". legyen termeszetes, ami ugyis sugaroz belole es biztosan felkelti az erdeklodesem
2010. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Milyet szeretnék???

1-Lehessen vele hülyülni, de ugyanakkor tudjon kellően komoly is lenni!

2-Ne legyen olyan tucatcsaj, aki mindenkire rámászik, ha megtetszik neki, valamint ne feküdjön össze fűvel-fával..

3-Szeresse a gyerekeket.(ez egyébként valamennyire arra utal, hogy tud ő komoly is lenni, és felelősségteljes) .

4-Szeresse ha szeretgetem(pl simogatom a zarcát, combját, derekát, szeressen hozzám bújni.

5-Legen tartása! Merjen szembeszállni akár velem is vitáknál.

6-Szwex terén pedig legyen kicsit bevállalós.

Na hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos lenne még...


Na ha ezek megvanak akkor szerintem megaláltam számomra a főnyereményt, de kib@szott ritkaság már az ilyen!(aki kívül-belül szép)

2010. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ugyan mi a szép abban ha valaki összeveszik veled azért mert nem tetszik neki a véleményed? ezt nem értem mert ha te valamiről megvagy győződve hogy az úgy van miért akarsz rajta veszekedni ?
2010. júl. 6. 21:44
 8/13 A kérdező kommentje:

ja és nem szeretem a gyerekeket

hát nem én vagyok álmaid nője :D

2010. júl. 6. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát előző pofáraesésem után csak azt tudom mondani, hogy semmiben se hasonlítson az előzőre.

Ezenkívül pedig legyen művelt, ne legyen túl kommersz az ízlése, legyen elegáns, stílusos és kultúrált.

És a legfontosabb, hogy ha bajok vannak, akkor ne mondja azt, hogy "most erről ne beszéljünk, mert fáradtvagyok/nincsidőm/menstruálok".

Legyen empatikus, tudjon megbocsájtani és bocsánatot is kérni. Ne legyen túl nagy egója és büszkesége.


Az egészben az a vicces, hogy ilyen nő nem létezik. :P


22f

2010. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én: szép, megértő, vicces, nem féltékeny :D
2010. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!