Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretem?

Figyelt kérdés

Tudom ezt magamnak kell eldönteni, de kíváncsi vagyok másnak volt e már ilyen, vagy hogy mit gondol erről. Távkapcsolatban vagyok a barátommal, imádom, odáig vagyok érte, mindig várom hogy lássam. Meg soha nem tudok rá haragudni semmiért. De mostanában vannak kételyeim, hogy akarom e egyáltalán ezt az egész kapcsolatot, meg nagyon várom hogy lássam de már nem akkora lelkesedéssel mint ezelőtt. De ha itt van el sem tudom engedni magam mellől. Ez olyan furcsa érzés és magam sem tudom ez miért van, hogy akkor most szeretem vagy van valami gond. Mert szeretem csak olyan furcsa. Lehet a távolság teszi, meg hogy kicsit bizalmatlan vagyok hogy megcsal vagy nem tudom. Meg néha több törődést szeretnék, amit mikor itt van meg is kapok, de szerintem ezt lehetne a távolból is ez hiányzik.

Értelmes válaszokat szeretnék kapni . Köszönöm


2010. júl. 6. 18:04
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Én is távkapcsolatban vagyok jelenleg,fogjuk rá,a lényeg,hogy keveset találkozunk.

Szoktam érezni ilyet én is,mindazt amit leírtál azért érzed,mert más úgy szeretni valaki,hogy ő ott" van te itt",meg más az ha együtt vagytok és érezheted.

Amint hazaér és összebújtok,megszeretget ez elfog múlni,aztán eltelik kis idő és megint jön az az érzés...

Ezzel én sem tudok mit kezdeni,ez rajtatok múlik kibírja e a kapcsolatotok,ha szereted vársz rá(szerintem igenis szereted),de hosszabb távon nem működik ez a várakozás,mert vágyni fogsz a törődésre,ami érthető.

Néha én is kiborulok,de még bírom...viszont már nem sokáig,beszéljétek meg nem e lenne valami megoldás,hogy többet találkozzatok,ha hazajön a párom én is ezt fogom tenni...

23/L

2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 2 hetente találkozunk 2-3-4 napra mikor hogy sikerül. Én akár össze is költöznék már vele, pedig fél éve tart a kapcsolatunk. de nem várhatom el hogy otthagyja a munkáját és az egész életét, ha meg mégsem működik akkor meg nem csinálhat mindent vissza, nem lesz meg a munkája és hasonlók. Ilyet senkitől nem kérhetek, legalábbis még most nem, szerintem. Engem meg még az egyetem ide köt nem költözhetek oda, hisz 200 km-ről nem tudok bejárni a suliba.
2010. júl. 6. 18:24
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Én megértelek,én sem kérnék tőle ilyet,viszont akkor nem marad más csak a várakozás:(

Vagy kibírjátok vagy nem,hosszútávon nem hinném,hogy ezt sokáig lehet csinálni,mert kell az ha van párod,igenis legyen ott,nem mondom minden nap lógjatok egymáson,de 2 hetente pár nap kevés:(

Használd ki azt amikor együtt vagytok és vagy megelégszel ennyivel,vagy nem,ez már rajtad múlik.

Nem tudok erre mit mondani:(

Ne haragudj,nem voltam valami nagy segítség...

23/L voltam

2010. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2010. júl. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!