Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így még esélyem?

Figyelt kérdés

1 éve végképp közén állt a távolság, elmondta, hogy emiatt nem fog működni... Felfogtam, nem szenvedtem, de sosem tudtam elfelejteni. Most sem tudom, talán nem is akarom...

1 év múlva elköltözök. Oda, ahol Ő lakik.

Azóta párszor beszéltünk, mindig olyan közel érzetem magamhoz lelkileg, úgy beszélt, hogy az elején, mikor még volt remény...

Szerintetek 1 év múlva lehet még esélyem, ha oda megyek?

Nincs barátnője (azóta sem volt csak egyéjszakások), nekem pedig nincs barátom...


Lány, 20 éves


2010. júl. 6. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jol látom, ö téged nagyon könnyen elengedett.

1 év alatt már rájöhettél volna ,hogy nem csak ez az 1 F.sz van a világon.és mit akarsz töle 1 év mulva?Szerintem az a legnagyobb hülyeség ,amit agy nö elkövethet ,hogy hason csuszva fut egy f.sz után.

2010. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha a szíved azt mondja menj, akkor menj!!!

Nagyon hamar kiderül majd , ,hogy csak büszkeségből nem akarta újrakezdeni , vagy tényleg nem akar téged!!

Beszéljétek ezt meg felnőtt ember módjára , ne félj kimondani , hogy te szereted , és attól még nem alázkodtál meg, ha őszinte vagy.

Csak kérd meg őt is erre!!!!!

2010. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!