Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Betegesen féltékeny vagyok a bnőmre, ha nincs velem. Olyan dolgokat be tudok mesélni magamnak, amik meg sem történnek (legalábbis remélem), de ha egyszer a fejembe veszem, akkor azon túráztatom magam egy ideig.


Például: suliban ülök órán, eszembejut bnőm, aztán az, hogy hol van, mit csinál, kivel. És akkor itt jön a többi beteges dolog: biztos pasival/pasikkal van, megcsal engem, akkor elkezdek azon gondolkozni, hogy lehet, hogy többen *ugják meg ilyenek. :S


Ez tudom, hogy állati gáz, de az ostályban is örökösen azzal húznak, hogy megcsal a nőm, meg biztos, hogy nem én vagyok neki az egyetlen.


Hogy változtassak ezen?


2010. júl. 6. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szinten nem bízol a barátnődben, akkor sehogy... Totálisan hiányzik belőled mindennemű bizalom! Van rá jel, hogy félrelép? Más barátnőddel is ilyen voltál?

Egyszerűen nyugodj meg, és csak gondold végig... ha egyszer meg akar csalni, akkor te összeverhetsz mindenkit, túráztathatod magad rajta, tótágast állhatsz, akkor is meg fog csalni! Nem sokkal egyszerűbb nyugisan élni?

2010. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő az első barátnőm. Nincs semmi jel arra, hogy megcsalna, de szerintem az lehet a gáz, hogy bogarat ültettek a fülembe. Az éven ugyanis új osztályba kerültem, és mióta meglátták a barátnőmet, azóta álandóan azt mondogatják, hogy nem létezik, ogy egy ilyen csajnak csak egy pasija van, meg biztosan engem csak kihasznál és, hogy biztosan van egy bikája. És tudod, ha valamit sokszor mondanak, azt előbb utóbb elhiszed. :S
2010. júl. 6. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne mások hülyeségére hallgatni. Én is bekerültem egy ilyen szarkeverő osztályba... hidd el, időpocsékolás foglalkozni velük. Szeresd a barátnőd, bízz benne, ennyi:)
2010. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már, csak rosszindulatúak és irigyek! Nem jól fogod ezt fel... egyszerűen az ilyenekre azt kell reagálni, hogy te is éppen ELÉG jó vagy neki! Legyél büszke a barátnődre, és ne hallgass a hülyeségekre! Ezzel mit érnek el? Hogy teljesen szétverik a kapcsolatodat, és a végén igazuk lesz, mert a barátnőd agyára mész, és keres majd mást helyetted!

Ha nincs semmi jelen annak, hogy megcsal, akkor szeresd őt, legyetek boldogok együtt, és ne hallgass az irigy majmokra, ne tedd tönkre a kapcsolatodat ekkora hülyeséggel!

2010. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hm... nekem nem első barátom a jelenlegi párom de én is rettenetesen féltékeny vagyok... ilyenkor amikor rámtör a gondolat, hogy lehet, hogy mással van épp ilyenkor arra gondolok mennyire szeret és egyből jobb lesz... nem egészséges ha valaki túl féltékeny, mert én úgy fel tudom húzni magam, hogy fáj a hasam.
2010. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!