Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már úgy érzem depis lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már úgy érzem depis lettem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátnőm elutazott pestre a testvéréhez 1 hétre. Még csak 3 napja van fent, de ilyeket mesél nekem,Mikor beszélünk telefonon, (mivel ő egy öszinte ember hozzám), szóval mesélgeti jókedvűen hogy elmentek discoban megismert egy srácot..koktélozgattak...vizipipáztak...majd a srác felhívta táncolni a szinpadra stb...aztán meséli h másnap felhívta a gyerek h nem e lenne kedve sétálni..ekkor kérdeztem tőle, hogy ért el? "hát Felhívot"mondta ugyanis a srác elkérte a számát discoban, és a barátnőm megadta neki zokszó nélkül"azt hozzáteszem a srácnak említette ugyan h "van barátom",de akkor is, milyen az h ílyen lazán megadja a számát egy idegen discos srácnak?akit ott ismert meg. Majd rávaló nap is találkoztak este, akkor meg a dunaparton sétáltak stb...majd bevágta h milyen aranyos srác,milyen jól elvoltak, de nem jön be neki külsőleg,meg h engem szeret. Ma este is találkoznak a sráccal a discoba.na most ezt ahogy nekem elmesélte nagyon sz"rul esett.

+ volt még egy story, egy másik sráccal is találkozgatott örá is azt mondta milyen kedves stb...majd a gyerek egyszer csak rámászott...persze a barátnőm tiltakozot..mondván h barátja van,de nem nagyon birt a gyerekkel, végül csak "puszik lettek belőle". De ez is nagyon zavart. Az h igy pasizik, mellettem...ez... Már nagyon levitte igy is a sok ilyen storyja az önbizalmam..(mert nem ez az első eset)...mindez 3 nap alatt...akkor mi lesz később...azt valahol elhiszem neki h nem csal meg,vagy hagy el...de akor is... Említettem neki h ez nekem rosszul esik. Arról nem beszélve az önbizalmam is sülyed...amugy sincs tul sok belőle.már kezdek befordulni. .Szerintetek tulreagálom? De ő ezen nem változtat..


2010. júl. 6. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb megoldást te is tudod, csak nem mered megtenni az első lépést. Hosszú távon sokkal jobban jársz, ha kidobod az ilyen ócska embereket az életedből.

Nem jött össze ezzel a lánnyal, majd mással összejön. Ha erőlteted a kapcsolatotokat, akkor csak jobban eltaszítod magad mellől a lányt.

Hagyd ott. Ez az egyetlen járható megoldás.

Mi értelme siratni azt, aki pótolható?

2010. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl..szabad tér kell neki még, nem elég felnött hozzád... jobbat érdemelsz,ne hagyd magad..majd meglátja mit veszített...:)puszi
2010. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan kislány van, aki a hozzád hasonló fiúkat megbecsülné....sajnos a jelenlegi barátnőd ezt nem teszi. Ha szeretek valakit, nem flörtölök, észre sem veszem magam körül a többi pasit. Az, hogy erről neked részletesen beszámol, meg egyszerűen kegyetlen...Változtatni neked kellene, mert veszélyben a méltóságod.
2010. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát... legyenek lányhaverjaid, sétálgass velük, puszi miegymás, majd meséld el neki...

Egyébként mond meg neki ha ezt csinálja felejtős a csaj... előzővel egyet értek.

2010. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csapagygolyo ***** válasza:

pfff...-.-"

Az Én Barátnőm ugyanezt csinálta...Csak Ő kb minden fiuval...puszi...smárolás meg miegymás...jo de akkor meg is csalt...vissza fogattam.../ bárcsak ne tettem volna / most meg Balatonon van...tnap kaptam egy hívást egy sráctól...h most d*gta meg a bnőm...mennyire vicces?:D ma megyünk haverokkal meg keressük a csávót és elásom...:D

szval dobd Tesó.:)

2010. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mekkora divat manapság a DEPI... Szerintem kedves kérdező, fogalmad sincs róla, mit takar ez a szó valójában.


KC

2010. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utazol pest, lecsapod faszi, dobod csaj...
2010. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!