Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemi beteg lettem tőle és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi beteg lettem tőle és neki áll feljebb. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm erőltette, hogy menjünk el szűrésre általában gumival csináljuk de amikor a barátnőm rendesen szedi a bogyót akkor gumi nélkül. De amikor elmentünk szűrésre teljesen nyugodtan megyek az eredményért és szifiliszem van.... A barátnőm mondta neki is nem csodálkoztam és váltig állítja egy wc-deszkáról kapta.Nagyon szeretem ezt a lányt de nem kaphatta egy wc-deszkától szóval lehet rendszeresen megcsalt.

És erre dobtam és most minden szemétnek lehord pedig nekem jobban fájt. És némelyik barátomat is ellenem fordította, mert milyen szemét vagyok hogy "megcsaltam és beteg lett tőlem."


Ilyenkor mi a francot tegyek? Vagy visszafogadom vagy szemétkedik. De már néha a pofon határán állok, de egy nőt nem ütünk meg


20/F



2011. nov. 2. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne már.És eddig tünetmentes voltál?
2011. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elvileg a negyedik vagy ötödik héten mentünk szűrni és a doki szerint 90 napig eltarthat a tünetmentesség.
2011. nov. 2. 11:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Szép kis ajándékot kaptál tőle. Ez sem jó, de képzeld el ha Aids lett volna. És te még bánkódsz egy ilyen riherongy után? Azért hangol ellened embereket mert ő a hunyó! Ki akarna szexelni ezek után vele? Egy percig se bánkódj utána!
2011. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beszarok.Én nem fogadnám vissza,mert szemétkedik-ha visszafogadod,sem biztos,hogy normális lesz..Nála is tünetmentes még a dolog?Nem értem,miért erőltette,hogy menjetek szűrésre.
2011. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj neki hogy rájöttél "időben" és megszabadultál tőle! :S
2011. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most már örülök, hogy dobtam a francba de hát kibírhatatlan minden napra csinál valamit amivel felcseszi az agyam. Mondom álljon le meg a haverjaim egy részének is mondom nem így volt de hát egy egy csaj ismerősöm olyan csúnyán néz rám mintha valami szemét lennék, pedig nem is én voltam a hunyó....
2011. nov. 2. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:

Nőt SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE ÜTÜNK MEG !!!

De más a helyzet a ribancokkal !

2011. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát öreg jobbulást!
2011. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az igen...

Ha te nem csaltad meg akkor csak ö csalhatott meg téged.

Ezt csak te magad tudod. De ha így van hogy barátnődtől kaptad el akkor téged piszokul csőbe húztak. Én a helyedbe felkeresnm a csajod ex barátját és rákérdeznék nyiltan hogy szifiliszes e? Ha igen akkor meg van az embered. Amúgy a csajok hihetetlen pofátlanok tudnak lenni. Én nem is tudom mit csinálnék ha a helyedbe lennék. (talán élezném a baltát...) De hogy fizikailag is megtorolnám az 100%. Amúgy vc deszkáról nem lehet szifiliszt szedni össze. ha meg ezt mondja akkor egyértelmű hogy tőle kaptad!! Nem tudom milyen fizikummal rendelkezel és mennyire vagy bevállalós?? de ha jó kondiba vagy én azt csinálnám hogy zaklatnám a csajt éjjel nappal. valaki úgy is vissza fog hívni ,hogy mért baszogatod a csajt. (hopp meg is van a szifiliszes megcsaló) Már csak a baltát kell megfenned hogy lecsapd a faccát! De ez könnyebb fele.

Lehetőleg ne terjeszd tovább. Így hirtelen mást nem tudok mondani mint hogy jobbulást.

2011. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát meg az is fura hogy a barátnőd erőltette ,hogy menjetek el szűrésre. Vajon miért? Lehet hogy tudta hogy gond van azért. Aztán hogy ő szent legyen ,rád kente hogy tőled kapta el.
2011. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!