Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemi beteg lettem tőle és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi beteg lettem tőle és neki áll feljebb. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm erőltette, hogy menjünk el szűrésre általában gumival csináljuk de amikor a barátnőm rendesen szedi a bogyót akkor gumi nélkül. De amikor elmentünk szűrésre teljesen nyugodtan megyek az eredményért és szifiliszem van.... A barátnőm mondta neki is nem csodálkoztam és váltig állítja egy wc-deszkáról kapta.Nagyon szeretem ezt a lányt de nem kaphatta egy wc-deszkától szóval lehet rendszeresen megcsalt.

És erre dobtam és most minden szemétnek lehord pedig nekem jobban fájt. És némelyik barátomat is ellenem fordította, mert milyen szemét vagyok hogy "megcsaltam és beteg lett tőlem."


Ilyenkor mi a francot tegyek? Vagy visszafogadom vagy szemétkedik. De már néha a pofon határán állok, de egy nőt nem ütünk meg


20/F



2011. nov. 2. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nyakába húznék egy wc deszkát wc-vel együtt.
2011. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Haj de jó szövegeitek van már jobban érzem magam :D


Amúgy sportos alkat vagyok, boxoltam meg egy küzdő sportot is nyomok, de nem szeretném megütni. Bár néha olyan ideg leszek jobb is hogy nincs előttem. A másik srácot nem akarom bántani mert nem feltétlen ő a hibás bár jó hogy azzal is gumi nélkül csinálta....


De őszintén már el akarom felejteni azt akarom hogy tűnjön el az életemből, de erre zaklat meg lehord mindennek. De ziher tőle kaptam el rajta kívül senkivel sem voltam még nem is csókolóztam mással annyira szerettem.

2011. nov. 2. 13:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát örülj,hogy kiderült...
2011. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szeretném veletek megosztani ezt,Biszex vagyok voltam,már nem is tudom.Volt egy állandó 2 gyerekes 28 éves fiú,én 49.Csak orál volt.5-5 éve meg van.Most elmentem eredményért .leültem.++szifi.Puff.Elkeseredtem,először altatóhoz nyúltam az idegtől.Az injekciókat megkaptam,pár millió nemzetközi egységet nyomnak be,jobb bal popsi.egy hét múlva még egyszer.Negyed év múlva kontroll.annyira fájta az első ,kicsit kapkodtam a levegőt,de inkább az ijedtség.A nős fiu erről hallani nem akart,igy a gondozóban leadtam a számát.Az egész családja szét fog menni,de engem nem érdekel,az embernek magára kell vigyázni.Nagyon mérges vagyok,hogy bíztam soha többet nem bízok.Mindenki tényleg vigyázzon magára!az embernek egy egészsége van nem több.Hála a betegség terjedésének a bővülő internetes ismerkedés.Eropolis és társai ,türelmi zóna negyed .Ahol lehet gumi nélkül is ,de jobban meg kell fizetni.Ez van.
2012. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!