Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzak le egy őrültet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzak le egy őrültet?

Figyelt kérdés

Exbarátomról van szó. Utólag derült ki hogy kitalált rólam dolgokat amiket elterjesztett, hogy ő mártírként tűnjön fel a kapcsolatban. Csak egy példa: Felhív egy társaságból, aztán gyorsan lenyomja a telefont, és ócsárol hogy kinyomtam őt és nem akarok vele beszélni, kegyetlen vagyok. Ilyen kisstílű dolgokkal érte el hogy a számomra tök ismeretlen baráti társasága is már gyűlöl. Rendben, ők még nem érdekelnek de a barátaimat is megpróbálta ellenem fordítani. Azt terjesztgette mint utólag el jutott hozzám is, hogy ezer helyen megcsaltam ,és kihasználtam őt. Sose adtam rá neki okot hogy féltékenykedjen, el sem jártam sehova szórakozni sem, hiszen rengeteg tanulni valóm volt.

Arra ment ki a játék, hogy kisajátíthasson, és ne kerüljek rajta kívül kapcsolatba mással.

Mi lenne a legjobb? Ha nem vennék tudomást a napi ezer hívásáról, vagy hogy az ajtóm előtt áll? Vagy ordítva hajtsam el a búbánatosba (ez nem éppen vall rám). Tényleg nem tudom hogy rázzam le! Kicsit félek is tőle. Kérlek írjatok:(


2010. júl. 5. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Cserélj számot és kerüld el.
2010. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igy-igy!!
2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és szerezz egy másik barátot aki mellett biztonságban érzed magad. :)
2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet jót tenne neki,ha valaki megfélemlítené. Esetleg a baráti társaságodból egy nagyobb darab srác,aki mint "pasid" elküldhetné a jó büdös francba :) Végső esetben egy apuka is megfelel. (Persze mint apuka,nem mint pasi :D) Bár nem írtad hány éves vagy,ha 30,nyilván nem fogsz apucival jönni :D

Azért szorítok,ez tényleg durva helyzet. :/

2010. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan hirdess ki valami olyasmit, hogy bocsánatot kérsz, amiért boldogtalanná tetted, és kívánod, hogy felejtsen el és lépjen tovább. Biztos vagy benne, hogy szerető barátai mellette állnak és távol tartják tőled.
2010. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy pár perce megint vonyít a vezetékes..lehet azt is cserélni kéne.

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem mindegyiket be kéne vetni.

2010. júl. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!