Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzak le egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzak le egy fiút, akiről kiderült, hogy csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyosnak ismertem meg...barátok lettünk hamar, úgy vettem észre, hogy tényleg csak barátkozik..aztán elkezdett udvarolni...sajnálnám ha vége lenne a barátságnak..de nem akarom azt, amit ő.
2010. febr. 16. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
van szád..és ha van akkor tudsz beszélni nemde? :D
2010. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod egyszerűen csak meg?
2010. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy "csak" lefektetni akar, nem járni veled? Vagy azt sem akarod? Sajna, a barátságnak valószínűleg így is vége lesz.
2010. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, h csak le akar fektetni?

Egyébként az a legjobb megoldás, ha lefekszel vele és akkor békén hagy.

2010. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző!ugye ezt nem gondoltad komolyan?
2010. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elküldöd az anyjába, nem tudom mit képzel az magáról
2010. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fekszel le vele és kész. Ha csak ezért barátkozik veled, idővel úgyis megunja.
2010. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!