Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne lehetne szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lehetne szerelem és szex témakörben csetet indítani?

Figyelt kérdés

Mivel annyian járnak ide, rengeteg a kérdés és egyes esetekben egész vitaparti kezd kialakulni, hát miért ne lehetne ezt csetszerűen végrehajtani?

Vagy ez hülye ötlet?


2010. júl. 5. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
de még mennyi..:D (L)xP
2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

énis nevetni járok ide, de lehet néha leálnék valakivel beszélni, csak az a gond hogy most attol mert mi szeretnénk ezt ugyse fog megvalosulni de vicces lenne szerintem azis :D

16L

2010. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
jóó ötlet(Y)
2010. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
16 L! Igen, én is valami ilyesmire gondoltam :) Nem kell, hogy nyílvános legyen, csak lehessen az adott emberrel beszélgetni, ha éppen úgy kívánjuk :P
2010. júl. 5. 21:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem igazából nem annyira tetszik az ötlet! Néha itt is vannak olyanok akik szeretnének ismerkedni a másikkal!Ha belekeveredünk chatbe, biztos lesz ugy is, hogy nagyon szimpatikus lenne a másik válasza, egyetért veled, dicsér... az ilyenek tetszenek az embereknek! Tetszik, hogy név, vagy akármilyen elérhetőség nélkül megy ez az egész! Örülök, hogy végre rátaláltam erre az oldalra, ahol nem nyaggatnak hülye ismerkedős szöveggel és nem kell leráznom senkit!!!
2010. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz... Lehet elrontaná az egészet.
2010. júl. 5. 21:26
 17/18 anonim ***** válasza:
tele lenne perverz állatokkal xD
2010. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ugyan úgy megoldható az anonimitás, mind a privát, mind a közös chatelések során. És ez nem is egy akkora programozói feladat, hogy csak na...
2010. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!