Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel készüljek az évfordulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel készüljek az évfordulós vacsorára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A barátommal most leszünk egy évesek és azt tervezem, hogy meglepem egy gyertyafényes vacsorával a kertünkben a szabad ég alatt. Van ötletetek, hogy mivel dobjam fel a vacsora hangulatát vagy hogy mit főzzek/süssek???
2010. júl. 5. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Desszertnek szerintem szupi lenne.:D

Gratulálok,még sok ilyet:D

2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg rószába forgatott rántott husit amit feldobhatsz pikáns fűszerekkel, hozzá rizs. Desszertnek talán egy könnyű habos sütit. Ilyen nyári melegben esetleg gyümölcsöt és tejszínhabot összeturmixolsz egy kis jéggel az isteni finom lenne! :D nyami (pl: eper, málna)
2010. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kellemes lágy zenével.Pl:Vivaldi


És csak jótanács: kegyetlenek idén a szúnyogok, hangulatvilágítás szúnyogrisztós gyertyával/fáklyával.

2010. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Desszertnek én is valami ilyen tejszínes-gyümölcsösre gondoltam.


A fűszeres husi az jó lenne, inkább rizzsel, mint krumplival az is biztos. Talán kukoricás rizs. Hmm ez a prósza dolog jól hangzik. Ilyet még úgy sem csináltam, szóval különleges lenne, egy különleges alkalommal.


A barátomnak a görögsaláta a kedvence, lehet, hogy csinálok abból is egy kicsit.


A zenén sokat gondolkodtam, hogy mi lehetne, mert először olyan zenéket akartam, amiket akkoriban hallgattunk, amikor összejöttünk, csak rájöttem, hogy az nem illene az este hangulatához. Vivalditól mit tudnál ajánlani kedves válaszoló? A négy évszakot ismerem, de szerintem pl. a tél olyan fenyegetést sugárzó, meg rémisztő. Valami szép spanyol zenét nem ismertek?


A szúnyogokra már én is gondoltam, mindent telerakok majd a szúnyogriasztós illatos mécsesekkel :)

2010. júl. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!