Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulós ajándék? Muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulós ajándék? Muszáj segítenetek!

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve leszünk együtt karácsonykor. Segítséget szeretnék kérni, vagy tapasztalatokat, mert beleőrülök, h. nem találok ki semmit. Mert tényleg nehéz:S gondoltam több szem többet lát alapon...valaki segíthetne.

A paraméterek a következők:D

Nincs túl sok pénzem, így drága tárgyi ajándékot nem akarok.

Nem csak a pénz miatt, számomra az sablonos. Bocs, ha ezzel valakit megbántok. Tárgyi ajándékot bárkitől kaphat én úgy gondolom.

Élményszerű ajándékot szeretnék:)

Nem szexuális élménnyel kapcsolatosat:D Azt is bármikor megkaphatja;)

Én szeretnék valami kinti, szabadtéri dolgot. A szép havas tájból kiindulva, persze ha lesz hó pont akkor:D na tudjátok hogy értem:)

De ugye tél van, r.ohadt hideg:D Sokági nem szeretnék kint lenni, mert egy idő után már csak arra koncentrálunk, hogy minél előbb jussunk haza, ez elég illúzióromboló.

Főzni nem szeretnék, az is egyszerű, az ember jobb esetben minden nap eszik. Ettől nem lenne különlegesebb ez a nap mint a többi.

Szeretnék valamit amire lehetőleg mindig emlékezni fog, nekem nagyon nagyon fontos ez a fiú:))

Tudom, hogy rengeteg mindent kizártam, ezért is nehéz, de tényleg tényleg komolyan nagyon fontos ez a nap kérlek segítsetek:(


2010. nov. 28. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam itt ilyet, hogy például írhatnál kis kártyákat, amire felírsz olyan dolgokat amiket szeretne egyszer.Csinálsz belőle x darabot, és amikor olyan van, azt beválthatja nálad...és akkor ez kitart jó sokáig..:D Hirtelen ez ugrott be :)
2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg sűrítsd össze az egészet:) amúgy én vennék egy dekorboltban albumhoz alapot, és megcsinálgatnék egy saját készítésű albumot magunkról, meg egy cd-t amin az ő és én kedvenc számaink vannak. előző este együtt aludnánk, reggel együtt kelhetnénk, kint szánkó, jégkori, főzz neki enni te, filmezzetek egy jót, hülyéskedjetek, sörözzetek, szerelmeskedjetek, add át neki az ajándékot, üljetek ki közös pokróccal az erkélyre, guruljatok le kabátban a havas dombról, menjetek moziba, menjetek el egy menhelyre kutyikhoz, legyen egyszerű, de mégis annyira felejthetetlenül romantikus és csak kettőtöké a nap:) nem kell, hogy az ajándékról szóljon - egy egész nap is lehet az ajándék.. :)
2010. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: elsőnek igaza van! :D ilyen kis letéphető sarkú füzetek sarkaira lehetne írni kuponokat :D
2010. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugjatok a sípályán!
2010. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek jöhet még:D

Kedves utolsó:)

Köszönjük, h. hozzászólásoddal emelted az óra fényét-.-'

leülhetsz:)

2010. nov. 28. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem muszaj segitenem!

Bocs, szivesen segitenek, csak semmi otletem nincs.

18 f/karpatalja

2010. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!