Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagy probléma neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lehet marha hülyén hangzik de...barátom nem tudja elfogadni hogy szeretem a japán kultúrát, és oda vagyok az animékért is. De amikor egy számítógépes játékról van szó, akkor én szívesen beszélgetek vele róla. Kérlek, adjatok tanácsokat hogy mit tegyek ez ellen hogy ne piszkáljon...
2010. júl. 5. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak úgy egész mellékesen megsúgom, hogy az anime és japán kultúra iránti érdeklődés egyáltalán nem gyerekes. Én már 11 conon voltam és tapasztalatból tudom, hogy a látogatók többsége 20 éves kor fölött van. Mondjuk ez a régebbi conokra inkább jellemzőbb volt, mostanában kezdenek elszaporodni a kis 11-12 évesek :S Én lassan 18 éves leszek, szóval már nem kisgyerek, a párom 19. Mindketten szeretjük az animéket, szóval nálunk ilyen probléma nincs.

Javasolni azt tudom, hogy próbáld neki elmagyarázni, hogy ennek Magyarországon is egyre nagyobb kultúrája van, ezt bizonyítja, hogy egy nagyobb budapesti conra már 8000-9000 ember látogat el. Értesd meg vele, hogy ez nem gyerekes dolog, sok olyan felnőtt ember is van, akik szeretik az ilyesmit. Ha szeret, akkor úgy szeressen, ahogy vagy, és fogadja el, hogy te ezt szereted. Esetleg még azt tudod tenni, hogy akkor "éled ki" a rajongásod, amikor egyedül vagy otthon, vagy hasonló érdeklődésű barátokkal, a fiúd előtt meg inkább hanyagolod a témát. Persze ezt neki is mondd el és azt sem árt, ha közlöd vele, hogy egy jó kapcsolatban lehet értelmes kompromisszumokat kötni. Adott esetben te előtte nem beszélsz ilyesmiről, ő meg nem nyaggat téged a számítógépes játékokkal. Biztos van még ezer dolog, amiről tudtok beszélgetni ezeken kívül :D

17L

2010. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Köszi szépen,megpróbáltam elmagyarázni neki, és szerencsére sikerült, bár néha-néha még mindig undok ilyen téren, de már jobb egy kicsit.:D


Utolsó előtti válaszolónak: Nem nagyon értelek én se téged...szerintem nem olvastad végig amit másoknak írtam...Légyszíves írd le bővebben a problémádat.

2010. júl. 14. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!