Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagy probléma neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lehet marha hülyén hangzik de...barátom nem tudja elfogadni hogy szeretem a japán kultúrát, és oda vagyok az animékért is. De amikor egy számítógépes játékról van szó, akkor én szívesen beszélgetek vele róla. Kérlek, adjatok tanácsokat hogy mit tegyek ez ellen hogy ne piszkáljon...
2010. júl. 5. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hívd fel rá a figyelmét, hogy te sem piszkálod a számítógépes játékok miatt. Te elfogadod az ő érdeklődési körét, ő is tartsa tiszteletben, hogy téged meg a japán kultúra érdekel. Lehetne egy kicsit toleránsabb.


23/n

2010. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? 11-12?

Nagyon gyerekes.

2010. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

cosplay!

Az iskolai- és szobalány egyenruhák, vagy éppen a bunnysuit-ok képesek gyökeresen megváltoztatni egy pasi véleményét az animéről. (Persze ha nem meleg,de gondolom ez nálatok nem szempont)

2010. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: én 15, ő pedig 16. Ezért írtam ki hogy furán fog hangzani a kérdés, de már kezd elegem lenni hogy mindig amikor foglalkozok ezzel a témával, mindig beleszól hogy b*zi japánok. És tisztában vagyok vele hogy gyerekes, de rosszul esik egy kicsit ez az egész, hogy én fogadjam el amit ő szeret...
2010. júl. 5. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Nah, ezt mondd el neki is!
2010. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló: Semmi ilyen nem érdekel.
2010. júl. 5. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nagy kár, mert nincs más ötletem. Akkor már tényleg csak az maradt, hogy vagy meg tudjátok beszélni félig felnőtt emberek módján, vagy keresel valakit aki elfogad úgy ahogy vagy.
2010. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Több mint 2 éve együtt vagyunk, nem fogom otthagyni ilyesmi miatt. Majd megpróbálom megbeszélni vele a dolgokat, mert amúgy egy nagyon megértő srác csak...pimasz:)
2010. júl. 5. 19:25
 9/12 A kérdező kommentje:
harmadik válaszoló: A cosplay-t nem említettem. A nyári animecon-ra megyek, és be is öltözök. (olyan karakternek akit ő elfogad) Szerencsére ez miatt nem harapott.
2010. júl. 5. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:

"Semmi ilyen nem érdekel."

"A nyári animecon-ra megyek, és be is öltözök."

lezsibbadt az agyam...

HE?

2010. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!