Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok ez a korkülömbség?

Figyelt kérdés
én 16/L barátom 22.
2010. júl. 5. 18:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. Csak tényleg idegesítő hogy mindenhonnan ezt halljuk a környezetünkben hogy ez nagyon sok..
2010. júl. 5. 18:47
 12/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy jól kijöjjetek egymással, azért légy elővigyázatos, ha biztos vagy benne, hogy egyenes szándékai vannak a srácnak akkor miért ne:) Minden esetre a szülőket is avasd azért be.
2010. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, megint én:) Ne figyelj mit mondanak mások, most én is egy sráccal találkozgatom, én idén leszek 18 ő meg már 23.
2010. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok,barátnőm 16:)

Mi jól megvagyunk.

És nem csak arra kell.:)

2010. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
simán. a 16 éves fiúk még többnyire éretlenek.
2010. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 18:59-nek

24 évesen nem gondoltál még a család alapításra? Mert azt írtad, hogy nem csak arra kell. Akkor valószínűleg hosszabb távra tervezel. Csak annyit szeretnék megtudni, hogy tudnál várni a lányra amíg gyereket szülne neked? Tegyük fel, hogy nem tiniként esik teherbe mert nem védekeztetek, hanem előre megfontolt céllal. Tudnál rá várni, vagy amikor úgy érzed, hogy most már ideje lenne ha lenne feleséged, gyermeked, de a lány akivel együtt vagy, még nincs rá készen, sem korban, sem lelkileg, sem sehogy akkor kidobnád?

Mindezt azért kérdezem, mert énis 16/L vok és egy 26 éves férfit szeretek és kíváncsi lennék. :)

2010. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Testvérem 18 éves fiú barátnője 27 éves lány, és tök jól kijönnek.:)
2010. júl. 6. 08:30
 18/18 anonim ***** válasza:

tegnap 22:54 vok

Az durva :) Sok boldogságot nekik :)

Bárcsak engem is észrevenne ez a 26 éves férfi :(

De szerinte még kicsi vagyok ehhez :( Bár meggondolná magát :( Csak sajna soha nem fogja és nem leszünk együtt soha :(

De am sztem egyáltalán nem sok köztetek :) Nektek is sok boldogságot ;)

2010. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!