Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok ez a korkülömbség?

Figyelt kérdés
én 16/L barátom 22.
2010. júl. 5. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem még most sok. 16 évesen inkább a magad korosztályában kellene keresgélned. De ha te jól érzed magad így a pároddal, akkor minden ok.
2010. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem sok. sztem ez még belefélr.
2010. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nektek kell eldöntenetek, hogy elég érettek vagytok-e egymáshoz
2010. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

különbség...

Amúgy szerintem nem.

2010. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sztem ne ezzel foglalkozz! Meg fognak oszlani a vélemények. Itt csak az a fontos h jó-e a kapcsolatotok. Én 18 vagyok barátom pedig 27, de én vele érzem jól magam. És inkább egy érett férfi, mint egy kis suhanc aki csak a szexre megy...
2010. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem sok. Mit akar egy 22 éves fiú, egy 16 éves lánytól? Hogyhogy nem talál magához korban illőt?
2010. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
jujj, tényleg különbség.Bocsi! Egyébként én jól érzem magam vele, meg ő is velem, de mindenki azt mondja a környezetünkben hogy ez nagyon sok..
2010. júl. 5. 18:43
 8/18 A kérdező kommentje:
lehet szeret engem és azt akarja :D
2010. júl. 5. 18:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az első emberkével.HA kellőképpen érettnek hiszed magad,és úgy látod ez a kapcsolat nem csak egy két hónapra szóló,akkor örömmel váj bele ...DE csak okosan.Egy 22 éves srác nem biztos hogy a lelkedért szeretne beléd.Szédítsd magadba ha még ezt nem tetted meg,vagy kételkedsz a srácban...és meglátod az érzéseid majd a helyes útra vezetnek..Ezt kövesd!
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha jól kijöttök egymással, akkor nem kell a környezet véleményére adni. Ti érzitek, hogy minden rendben van-e. Csak aztán nehogy kihasználjon...
2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!