Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan járhatnék vele? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan járhatnék vele? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg, nagyon tetszik a lány. Hogyan jöhetnék össze vele? Mit írjak neki?
2010. júl. 5. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak az igazat ! Te vagy a fiú neked kell kezdeményezni. Aki mer az nyer :) HAJRÁ ! Ird ezt neki : Szia én téged jobban kedvellek mint egy barátot. Utána ő bizti írni fodja, h mennyi innentől meg már sima ügy ::)))
2010. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tanácsát érdemes lenne megfogadnod. A "jobban kedvellek, mit egy barátot" nem nyomulós duma, de mégis lényegre törő. Hajrá!
2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké. Nagyön köszönöm a válaszokat :) Ma reggel beszélek vele!
2010. júl. 6. 02:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Na , hogy sikerült ? Első válaszoló
2010. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aztmondta h nemismerjük még annyira egymást... Mást nemmondott. Aztán dumáltam vele... meg stb... Vmi más ötlet?
2010. júl. 8. 12:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki, h járni aksrz vele ? Nem kellet volna. Most mond azt neki, h lehet, h nem ismerjük egymást, de én szeretnélek megismerni :) ebbe belemegy :) megadta az msn címét ?
2010. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nemmondtam neki h járni akarok. Aztmondtam neki amit te írtál. Persze az msn megvan :D Csajokban nemvok vmi jó, de az infó megy :D Ma már nemhiszem h fentlesz... De holnap megkeresem Facen is
2010. júl. 8. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne add fel ! Ahogy SP mondja xD Szerintem most hagyd, hogy ő kezdeményezzen tehát egy kis ideig ne írj rá. Most ő azt gondolja, hogy neked tetszik és azt várja, hogy te keresd, de ha te nem keresed ez majd idegeseíteni fogja, és majd keres ő ;) igyekszem segíteni nem mindíg tudok nagyon jó tanácsot adni, de igyekszem :) és miről beszélgettetek akkor ?
2010. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Arról dumáltunk h melyik suliba jár. Meghogy hány évesek vagyunk... Csak ennyiről.
2010. júl. 9. 10:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem :)Ha dumált veled akkor az már jó jel meg, hogy elmondott neked személyes dolgokat :) mondok most egy példát. Egyszer egy fiú érdeklődött irántam és én arra vártam, hogy ő írjon meg minden, de nem írt, és én mérges lettem és írtam én, és azzal, hogy nem írt egyre jobban felkeltette a filgyelmem, és megtetszett :) lehet neked is összejön, de azért te is írj rá ! Érted mire gondolok
2010. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!