Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Másokkal is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Másokkal is volt ilyen? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a legjobb barátom egy fiú. Mindent elmondunk egymásnak, tényleg mindent. És az a baj, hogy én azthiszem beleszerettem. De ezt ő nem tudja, mivel van barátnője. Mindig segítettem nekik ha összevesztek, mivel fontos, hogy boldog legyen:) és mindig meséli, hogy találkozott a barátnőjével meg minden, engem meg elhanyagol, és nemis tudja, hogy nekem tetszik:( Ráadásul midnen nap beszélünk MSNen.Nemtudom, hogyan kellene elfelejtenem.

Mindketten tizenhat évesek vagyunk. Kicsit zavaros lett, aki elolvassa előre is köszönöm:)


2010. júl. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép, hogy tiszteletben tartod, hogy neki barátnője van. A legjobb az lenne, ha olyan társaságot találnál magadnak, ahol ő nincs jelen. Keresgéléj, nézz körül, hátha találsz egy számodra megfelelő pasit, és akkor talán könnyebb lesz lemondanod róla.
2010. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:)

Igen, könnyebb lenne, ha keresnék egy másik fiút vagy másik társaságot. De valahogy mint barátot nemtudnám otthagyni. Meg hát neki én vagyok a legeslegjobb barátja, és nem tudnám mivel indokolni azt, hogy így "eltűnök" egy időre:(

2010. júl. 5. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Értem a problémádat, de talán ha találnál valaki mást, akkor megint "csak" barátként tudnál rá tekinteni. És addig sem kell teljesen eltűnnöd az életéből, talán csak kicsit kevesebbet kellene találkoznotok/beszélgetnetek.

2010. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, sokat segített:)

Hát az a gond, hogy én próbáltam más fiút "keresni", akiben láttam az esélyt, hogy beleszerethetnék...csak egy csalódásom óta valahogy lezuhant bennem minden...és azokat a srácokt sajnos szerintem nemnagyon érdeklem...de köszönöm szépen a seítséged, nemadom fel, és megpróbálom "helyreállítani" ezt a egészet:)

2010. júl. 5. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam ebben a cipőben!Elmesélem:volt egy barátom 15 éves voltam ő volt az első nagy szerelem,neki volt a legjobb haverta aki egy idő után már az én legjobb barátom is lett.Két évig ment így addigra én már 17 lettem ők 19 meguntam az első nagy szerelmet és össze jöttem a legjobb barátommal (hozzá teszem titokba h a volt barátom meg ne tudja)olyan volt mintha a testvéremmel feküdtem volna le zavarban voltunk nagyon!Aztán másfél hónapig voltunk együtt még ő szilveszterkor megcsalt meg utánna én is őt,szakítottunk és ma már nem is beszélünk!nem éri meg!próbálj meg mást keresni!mert egy pasit csak egy másik pasi tud elfelejtetni!(bocs h regény lett)
2010. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18:46-os:) Közönöm, hogy elmesélted:) És részvétem:(

Igen, énse akarom rááldozni a barátságunkat, mert neki ugye barátnője is van, akit nagyon szeret. csak hát hogy mindennap tartjuk a kapcsolatot elég nehéz:8 Hiába érzi úgy az ember egyik nap, hogy na most túllépett:) utána kezdődik minden előről...de az lesz, hogy keresek mást:) Az élet megy tovább:)

2010. júl. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!