Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csinájak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinájak? Jobb tudni vagy nem?

Figyelt kérdés

Noss...kort azt nem írok, de elmondom a tőrténetet!

Van egy fiu,apámnak a haverjának a fia,és apámnak is jó haverja,és már régóta tetszik nekem,és szeritnem én is neki,töbször is tett már olyan megjegyzést hogy "milyen nagy seggem van" meghogy "szép vagyok" de ezt nem nekem mondta,hanem az egyik bnőmnek,aki jó haverja a pasinak,és a pasi mindent megoszt vele.:)

És tegnapelőtt buliba voltunk és ő is ottvolt,és a bnőmnek mondta,hogy "milyen szép és csinos vagyok" persze egyfojtába nézett, és én is őt:)

Meg volt mikor mellém jött táncolni,meg ilyenek:) én érzem hogy akar tőlem valamit,de eléggé nőcsábász,sajnos mindíg csajozik meg ilyenek.:S

De bnőm most azt mondta hogy összehoz vele,elsőnek kifaggatná rólam meg ienek:) és így:) de bnőm azt biztosra tudja hhogy tetszem neki és mondta bnőm hogy ő szerinte össze jönne velem,és hogy szerinte apámtól tart azért,mert az én apám,olyan mintha a báttya lenne neki,és nem akarna vitát.Szerintetek kifaggasa a pasit??vagy mit csináljon(csináljunk)??Félek hogy netántán nemet mond:S hogy ő nem akar tőlem semmit:$ és az nagyon fájn a,szóval inkább jobb tudni,vagy inkább nem?


Előre is köszi a válasszokat^^


2010. júl. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát először is: tanulj meg normálisan fogalmazni kérlek. Kort nem írtál, de kb. 15 lehetsz (+ - egy év).


Szóval, ha érdekel téged a pasi, akkor nyugodtan faggassa ki barátnőd, bár szerintem korrektebb lenne, ha te beszélgetnél vele. Ebből a barátnő általi kifaggatásból is látszik az éretlenséged. Na de most nem ez a téma. Menj oda a sráchoz, beszélgessetek, puhatolózz, aztán ha úgy érzed, bejössz neki, szabad a pálya. De azért ne mássz rá egyből.


23/n

2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na a korod nem si lényeg tuti fiatal vagy, bár én se vagyok 20 :D

A lényeg, hogy oda állj és nézz a szemébe ha látsz benne olyat amit más szemébe nem, akkor lehet valami belölle, esetleg piszkálódj viccből vele akármiről, a reakciója elárul mindent.

2010. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem pont a bnődnek kellene beszélni a fiúval, hanem neked! Üljetek le beszélgetni, vagy egy séta és akkor látni fogod rajta h akar e tőled valamit vagy nem!
2010. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasszokat!:)
2010. júl. 5. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet a barátnő bevetése.. miért ne puhatolózna h akar-e tőled valamit.. én nem találom gyerekesnek.. épp ellenkezőleg! van amikor egy jó barát/barátnő nagyon sokat tud segíteni..
2010. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!