Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak szól, kinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól, kinek volt már olyan barátja hogy állandóan féltékenykedett. (lent)?

Figyelt kérdés
Ki volt már olyan helyzetbe hogy a barátja mindig féltékenykedett,mindig tudni akarta hogy hol vagy?Most én egy olyan kapcsolatba vok már több mint 3 éve hogy a barátom mindig féltékenykedik,tudni szeretné hogy hol vagyok,ha mondom neki hogy a barátnőmmel vagyok akkor nem hiszi el,azt is megszabja hogy milyen ruhába megyek,egyszerűen azt várja el hogy egész nyáron a szobába üljek!!Ti ha voltatok ilyen helyzetbe akkor mit tettetek,vagy mit tennétek egy ilyen helyzetbe?(18 éves leszek)
2010. júl. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első amit tegyél meg: szakíts vele. Ez az ember beteg, pszichológusra van szüksége és nem egy nőre, bármilyen rossz ezt hallani:S 18 évesen meg pláne ne fecséreld az időd ilyenekre... nem értem, eddig miért nem tetted meg.
2010. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idővel változik, de nem az előnyére.
2010. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csapagygolyo ***** válasza:

Én erre csak annyit tudok mondani hogy állandóat féltékenykedtem...Fűre fára de télleg...=S

és most eléggé tönkre b*sztam a kapcsolatunkat...

Meg csalt...visszafogadtam...de most ismét csak a megcsalás van terítéken...ez csak egy példa h nálunk hova vezetett a féltékenykedés...jah igen És az Örületbe kergettem a Bnőmet...vagyis a megcsalásba...

17/F

2010. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17:53

Engem is mindig megvádolt hogy megcsaltam,mindig azt kérdezte hogy meg-e csaltam...És a napokba megtettem,egy fiúnak adtam a szájára puszit,most lehet rib@ncozni,de nem bántam meg!!!!

2010. júl. 5. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő akar neked megmondani mindent... :S Volt egy ilyen barátom és szakítás lett a vége mert besokaltam, h otthon kellett ülnöm a szobámban és még a barátaimmal sem lehettem :S
2010. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csapagygolyo ***** válasza:

De megváltoztam...és most egyedülálló vagyok.:/

Csajok jelentkezését várom.:P :$

2010. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!