Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit akar. Szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akar. Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel egy helyen dolgozunk vagyis ő dolgozik én ott tanuló vagyok(étterem)és lényeg az hogy nekem nagyon bejön ezt ő is tudja mutat felém sok jelet már puszit is kaptam tőle meg is csókolt de valahogy úgy veszem észre nem mer közeledni felém...Most akkor velem van a baj vagy vele???De nagyon jóba vagyunk sokat beszélgetünk de valahogy ha ez a téma kerül szóba teljesen más...De ha meg egy haverommal(pasi)megyek be oda az étterembe és ő ott van egyből féltékenykedik...Nem tudom akkor most érez irántam valamit??Vagy mit akarhat???Kérlek segítsetek...
2010. júl. 5. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak félénk.Vedd kezedbe az irányitást ! Ha már meg is csókolt és féltékenykedik akkor tuti, h szeret. Hajrá!!
2010. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy érez valamit ha féltékenykedik. Szerintem beszéld meg vele hogy akkor mi legyen aztán ha továbbra is bunkó mikor erről van szó keress mást.
2010. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bellcross ***** válasza:
Biztos hogy szeret csak szerintem az a fő baja hogy te nem lépsz valamit az ügy érdekében és már nem tudja mit csináljon hogy végre te is kezdeményez. Csak szólok hogy mi férfiak nem húzzuk sokáig a várakozást ha nem kapunk semmilyen visszajelzést.
2010. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a baj..hogy én már elég sokszor kezdeményeztem sokszor el is fogadta de valahogy...mégis olyan mintha nem akarna tőlem semmit
2010. júl. 7. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Na hát nem semmi...alaposan feladta a leckét, te meg igazodj el rajta:)

Ezek szerint tudja, hogy bejön neked, akkor meg miért nem lép, hogy közelibb legyne a viszony? Ennyire félénk lenne? Ha bevállalósabb vagy, akár dobhatod is neki a témát, elmondhatod, hogy te el tudnál talán képzelnio egy kapcsolatot, és benne lennél egy rabdiban, ha ő is akarja. Egyértelműen tudatod vele, hogy tetszik?

2010. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem ő se tudja mit akar, de biztos hogy szeretne valamit, csak fél, biztosan, kitudja mitől. Az hogy nem mutat jelet amögött is szerintem az állhat, hogy téged akar, rád vágyik, szerintem sokszor rád is gondol, csak nem meri mondani, fél, mert ilyen, vannak akik ilyenek. üljetek le és beszélj vele komolyan, viszont ne akard mindenáron kihúzni belőle.
2010. júl. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Am amikor megtudta hogy nekem tetszik akkor csak mosolygott rajta volt amikor egy karkötőt vettem neki de csak ilyen csekély olcsót de azt is úgy vette mintha ki tudja milyen értékű lett volna
2010. júl. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!