Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hibázta? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibázta? Részletek lent

Figyelt kérdés
Elmentem a pasimmal bulizni szombaton. Ő mondta menjünk haza, de én még bulizni akartam. Én visszamentem a discoba és táncoltam egyedül. Közben jöttek oda hozzám pasik táncolni, de ha közelettek, akkor én arrébb mentem. 1,5 óra múlva felhívott a barátom, hogy menjünk. Kideült, hogy ott állt mögöttem és nézett. Berágott, hogy más faszikkal táncoltam. Ráztam másnak a fenekemet. Én kerültem ezt a helyzetet. Szerintetek hibáztam? Mit csináljak?
2010. júl. 5. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nem volt szép a barátodtól, hogy így tesztelgetett... amúgy meg csak te tudhatod, hogy mennyire húzódtál el tőlük, tényleg odébb mentél e, vagy tényleg kerülted e a helyzetet. beszéld meg a barátoddal...
2010. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Most őszintén mit vársz tőle?Neked tetszene ha nők vennék körbe?Nem hiszem.Még akkor sem ha "elhúzódik".Akit szeret az ember azt félti,mi olyan meglepő ebben?Sztem hibáztál abban,h nem mentél vele haza,ha egy pár vagytok és együtt mentek akkor együtt is jöjjetek el.Lehet külön progit is de ez más,én nem hagynám egyedül hazamenni,te se örülnél forditott helyzetben.
2010. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A tánc nem megcsalás.
2010. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!