Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
vagy két hete folyamatosan arrol álmodok hogy különbözö fiukkal csokolozok aztán szeretkezek meg olyan is mintha járnék vele..ez valszeg azért van mert már szeretnék egy kapcsolatot v mi??nem értem
2010. júl. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy az álmok a tudatalattidból indulnak, de szerintem ez csak részben igaz. Mármint, vannak olyan álmok, amik valóban valami belső vágyat/félelmet/érzést közvetítenek, de vannak teljesen spontán álmok is, amiknek semmi értelme. Azt pedig szerintem senki nem tudja megmondani, hogy ez melyik kategóriába tartozik, hiszen te ismered magad a legjobban. De szerintem van rá esély, hogy kapcsolatra vágysz, esetleg csak flörtölgetésre... :)
2010. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az álmok keletkezésére és okára soksok elmélet van... és nem tisztázott, melyik a valóságos. szóval erre senki nem fog neked tudni magyarázatot adni. én anno olyanokat álmodtam hetekig, hogy megcsalom a barátomat, őt meg nem is érdekli. pedig nem jutott eszembe soha megcsalni. szóval nem jelentett semmit.
2010. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy annyira görcsösen szeretnél már párkapcsolatot, hogy álmodban is ez jön elő. Mindig arról álmodunk, ami a legjobban foglalkoztat minket. Téged most ez izgat, ezért jön elő.
2010. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
walószínű hogyha azon gondolkodsz hogy kapcsolatot szeretnél esetleg a barátnőiddel wagy walakiwel beszélsz erről akkor is álmodhatsz ilyenekről..welem olyan szokott lenni h beszélek wmiről és arról álmodok..
2010. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is mindig ilyeneket álmodok már lassan egyhónapja mióta barátom van. szerencse hogy mások ezeket az álmokat nemlátják..
2010. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!