Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz, hogy ilyeneket álmodok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki mindig bepróbálkozik nálam, erről tud is a barátom, de engem nem érdekel ez a személy. De pár napja olyanokat álmodok, hogy azzal a személlyel szeretkezek. És attól tartok ha véletlen álmomban megszólalok még azt hiszi a barátom hogy van is köztünk valami. Pedig ez nem így van. Ti elmondanátok hogy ilyeneket álmodtok?
2010. aug. 29. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
foglalkoztat a dolgo vmilyen szinten,es jelen van a tudatalattidban,ami azert folyamatosan dolgozik es almodnak elo/elo jonnek olyan dolgok amikre talan azt mondod,hogy inkabb nem de megis vhol elszorakozol a gondolattal,hogy milyen lenne ha...
2010. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az álmokat nem befolyásolod, bármilyen ilyesfajta kérdésre a válasz, nem gáz, végigse olvasom mert felesleges
2010. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

túl sokat gondolsz arra a srácra.. xard le,és a barátodnak szolj,hogy beszélje meg vele,vagy üssel le.nem provokálni akarok,de ha nem ért a szóból

am normális mondom túl sokat gondolsz rá felejtsd el

2010. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem gondolok rá, de minden nap látom sajnos :S

és végig halgatom nap mint nap hogy mikor fekszek már le vele

a barátom így sem bírja, mondta is hogy legszivesebben megverné hogy békén hagyjon, de ezt nem engedem meg, normális emberek vagyunk ez nem megoldás

2010. aug. 29. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

de ha más nemhasznál... amugy írtad minden nap azt hallgatod.a barátodnak beszélni kéne vele

3.hozzá szóló

2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is érzel valamit a pasi iránt, ha mást nem vonzalmat. Én is voltam ilyen helyzetben, és mi lett a végére? Az álom lett a valóság... :-). De jóval később, és nem csaltam meg az előzőt. Azóta is együtt vagyunk. 2 éve már...
2010. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet az lenne a legjobb.

Amúgy egy házas gyerekes apukárol van szó, nem tudom miért nem hagy békén, néha már fogdosni is elkezd, persze leállítom. A barátomnak ezt el sem mondom, nem akarok balhét sem.

2010. aug. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!