Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék magamhoz édesgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék magamhoz édesgetni egy 15 év körüli punk lányt? 15/f/emo

Figyelt kérdés
Légyszi értelmes válaszokat adjatok,nagyon fontos lenne!Köszi :)
2010. júl. 5. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az igénytelenség kedvelése szerintem inkább anyagi helyzet és nem életszemlélet kérdése. Én a mai napig punk szellemű vagyok, igaz, ez már nem vetül ki a külsőmre :) Anno évekig ehhez híven öltözködtem és nekem közöm nem volt az igénytelenséghez, annyit mondhatok :) A vagány stílusú, mégis fürge észjárású srácok jöttek be nekem, mindegy volt, hogy milyen stílust képviselnek. Vannak olyanok, akik elvből nem is néznek punk fiúkon kívül másra, de valszeg ők vannak kevesebben.
2010. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én 15 éves punk csaj vagyok, de egy emo srácnak semmi esélye sem lenne nálam, megsúgom, ez a 2 stílus, vagy ha jobban tetszik, szubkultúra nem szereti, sőt, rühelli egymást, legalábbis az én köreimben biztosan. amúgy az hülyeség, hogy bejön nekünk az igénytelenség, azért igénytelen sok punk, mert pl. sok ismerősömet kidobták otthonról még fiatalon, 17-18 éves korukban, vagy előbb, és az utcán nincsenek olyan alap dolgok, mint zuhany, tiszta ruhák, stb. én még otthon lakom, ezért szoktam fürdeni, hajat mosni, tiszta ruhát venni, de fesztiválon például nem pazarlom erre az időmet :D

de beszélj a csajjal, hátha ő másmilyen, mint én, vagy a barátaim. de ha véletlen én vagyok az, akkor ne is reménykedj :D:D

15/L

2010. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 punkrisz válasza:
pfújj emós g*ci te sehogy így is kevés a punk csaj és kb ez olyan minntha a csoki csávó járna a fehér csajjal undorító
2011. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
n
2011. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát öö sehogy. Az emo srácok senkinek nem jönnek be.
2011. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!