Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan punk srác aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan punk srác aki nem csak szexre megy?

Figyelt kérdés
17-20éves kor körül kérdem..
2010. aug. 23. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
van de sajnos foglalt...
2010. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen...ők mért foglaltak mindíg? :(
2010. aug. 23. 18:27
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Miért pont punk?
2010. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hozzáállás kérdése. Én ismerek csomó rocker illetve punk srácot, akikről mindenki azt hiszi, hogy mindenkit csak meg akarnak fektetni, aztán elbúcsúznak a lányoktól! Ez egyáltalán nem így van. Persze vannak ilyenek is, de hol nincsenek? Alapjáraton a lány hozzáállásán múlik. Én úgy jöttem össze egy ilyen sráccal, hogy később kiderült fogadásból "szedett fel"... 2 hét alatt kellett volna lefektetnie a fogadás szerint, ebből fél év lett, másfél évig együtt voltunk. Persze időközben elmondta hogy mit akart eredetileg, és rosszul is esett, de nem sikerült, közben teljesen szerelmes lett! :) Egyszerűen csak úgy kell viszonyulnod hozzájuk, hogy ne látszódjon rajtad, hogy könnyű préda vagy... :) Az ismerőseim legalábbis javarészt mindig az izgalmat keresik egy lányban!
2010. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értem :) Azért punk, mert a többségük tetszik nekem, az átlagosabb fiukon nagyon megnézem a külsőt, és nagyonnagyon kevés ember van aki tetszik.

Rajtuk ott van a sok kiegészítő, egyedi ruhák, hajak, percingek, ezek már elterelik a figyelmet arról hogy amúgy ha meglátnám az utcán ezek nélkül nem vonzódék hozzá.

Meg hát nem utolsó sorban én is ehhez a stílushoz állok legközelebb zeneileg és külsőleg, szeretem a koncerteket és a piát, csak ezzel a 'megduglak aztán elkapok egy másikat' felfogással van gondom :)

2010. aug. 23. 18:37
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
van biza,ami persze szuperr
2010. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
na és hol......=|
2010. aug. 23. 18:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Érdekes.Én eddig úgy vettem észre,hogy a "diszkópatkányok" menne általában csak lyukra.:D
2010. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
én nem tudom h mi az a punk, de annyit tudok, h manapság rengeteg a hülye...
2010. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hol?Koncertek,kocsmák,Moszkva tér és Örs!:DDD
2010. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!