Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány (barát) Elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (barát) Elmondja hogy szakított az aktuális palijával és az egyéb pasis dolgait is közli akkor az azt jelenti, hogy abszolút nem néz engem pasinak, szóval nem lehet már köztünk semmi?

Figyelt kérdés
Ennél a lánynál már bepróbálkoztam elmondtam neki hogy mit érzek és majdnem lett volna belőle valami csak a végén mégis lerázott azzal, hogy: "Nem akarlak hülyíteni úgyhogy hagyjuk mert nem tudok dönteni hogy akarok-e most kapcsolatot vagy nem" aztán meg egy másik alkalommal amikor találkoztunk és rákérdeztem akkor azt mondta "azért mert nem vonzasz" (ez szörnyű volt bizony :S ). Mostanában mint barátok találkozgatunk (ezek a talik elég furák kettesben vagyunk befekszünk az ágyamba néha bújok hozzá és úgy dvd-zünk vagy éppen sétálunk kettesbe (nah jó ott a kutyám is :) valahol) és egyzserűen nem bírom ki hogy ne úgy gondoljak rá hogy jujj ő kell nekem és nem merek még egyzser bepróbálkozni mert akkor tuti vége lenne még ennek a barátságnak is. Meg ugye ott van, hogy elkezd beszélni a pasis ügyeiről hát majd megszakad a szívem... olyankor és ezért nem tudom, hogy most be kellene próbálkoznom vagy nem van-e esély arra hogy legyen valami köztünk vagy nem?
2010. júl. 5. 08:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Na látod, a bibi ezzel az oldallal az, hogy nem ismerlek és nem igazán tudom mi lenne jó neked. A csaj játszik veled ez tuti. Lehet, hogy a barátnőjének néz közben s azért számól be, de az is lehet, hogy direkt kínozni akar. Én tanácsolnám a bepróbálkozást. Csak ne szavakkal, érzéseket ecsetelve, hanem férfiasan. Legközelebbi filmnézéskór kapd el a macát s nyomj neki üdvözlésül egy faxa mélynyelvest, hadd jöjjön rá, hogy nem a barátnője vagy. Onnan már csak jó dólgok történhetnek. Vagy meglátja a férfit benned s akkor marad, vagy sikitva kifut s akkor végre új csaj után nézhetsz. HAJRÁ !
2010. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is határozottan próbálkozz be Nála,elvégre csak akkor derül ki,mi is apálya.S ha elhajt,akkor nem kár érte,ha meg nem,akkor nyertél egy barátnőt.Nincs veszítenivalód.S mielőtt még jönnél ezzel a ,,lőttek a barátságunknak" dumával,elmondom,hogy ez már régen nem barátság részedről,szóval mindegy.
2010. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a lelki szemetesládájának tart.. Abszolút esélytelen.. ÉS ezen már nem tudsz változtatni.. :S
2010. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán csak megbízik benned, mint férfiban, vagy pedig tényleg azt várja, hogy ha tetszik neked, lépj.

Nekem is volt egy pasim, akivel ugyan viszonylag hamar szakítottam (tetszeni tetszett, de nem voltam belé szerelmes, bár megpróbáltam, de nem sikerült). A baráti kapcsolatot azóta is tartjuk, és néha kérek tőle tanácsot pasiügyben, és ha esetleg szüksége van rá (csak egy-kétszer fordult elő, mert 4 évvel idősebb nálam) akkor én is segítek neki. Amúgy most boldog párkapcsolatban van egy csajjal, de néha tesz olyan célzásokat, hogy alkalomadtán szívesen újra kezdené velem - ezekkel a mai napig nem tudok mit kezdeni.

Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem vagy teljesen egyedül az ilyen jellegű problémával.

Szóval ha engem kérdezel, mindkét fél tud érdekes dolgokat kihozni egy ilyen helyzetből.

Segíteni ugyan nem sokat tudtam, szóval ezért bocsi.

17/L

2010. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztosan van esélyed...

nem véletlenül fekszikbe melléd az ágyba,

és csak azért beszél neked a pasis ügyeiröl mert tudja benned megbízhatés ez azt jelenti te vagy az egyetlen srác akiben megbízik. szóval egyértelmü bukik rád csak valamiért fél kimutatni de azért én drukkolok neked hajráá:-D

2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A befekvést nem kell pasi aggyal félreérteni. A barátnőjével is befekszik az ágyba az ember lánya. Meg az anyjával is. Meg a hímnemű barátnőjével is, ha nincs elég esze ahhoz, hogy felfogja hogy a másik félnek ez mit jelenthet.
2010. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik barátzónás vagy, úgyhogy felejtős.
2010. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!