Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek belé újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek belé újra szerelmes?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve járunk,és úgy érzem kezd elmúlni a szerelem(de csak az én felemrol) o viszint nagyon szeret,es ezt látni is rajta. De régebben én is nagyon szerettem,most meg nem tudom mi a gond ... lehet a sok veszekedés ami az utóbbi idoben volt ... nemtudom h mi legyen ...
2010. júl. 5. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy vad sexel, elégítsétek ki egymást sokszor, az jót fog teni . :DDD
2010. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sűrűn taliztok vagy unalmas dolgokat csináltok. Tervezzetek minél több és változatos programot magatoknak és ne minden nap talizzatok.

Nekem is így volt a kapcsolatom, sokat veszekedtünk a barátommal és júniusba (6 hó után) bejelentette, hogy már nem szerelmes és lehet, hogy nem bánná meg, ha szakítanánk. Én nagyon sokat küzdöttem érte ekkor és újra összejöttünk, egy hétig küzdöttem érte. Minél több programot találtam ki és 2 hétre rá azt mondta, hogy szerelmes lett megint és éreztem is rajta. :) Azóta olyan jó minden, mindketten szerelmesek vagyunk és felhagytunk a vitákkal. Valamelyikőtöknek engedni kell a vitákban is, én már ezt megtanultam és minden jó már. :)

De nekem az a tapasztalatom, hogy "aki küzd, az a szerelmes". Neked kéne a pasiért "küzdeni" most egy kicsit és újra szerelmes leszel, ha ezeket betartod.

Ha pedig nem, akkor nem lehet mit tenni.

2010. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!