Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy Szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jó barátságba vagyunk de egy ideje beleszerettem ezt ő is tudja de megmondta hogy csak barátság lehet közöttünk...DE...egy ideje közel enged magához megölelhetem már párszor meg is csókoltuk egymást de ő akkor is azt állítja hogy mi csak barátok vagyunk vagyis inkább úgy mondja nem akarja tönkretenni ezt a nagyon jó barátságot... Adjatok tanácsot mit tegyek vajon szeret??? Vagy csak miattam csinálja?(mert azt mondta mindenáron örömet akar szerezni nekem mert azt szereti ha mosolygok) Nem tudom segítsetek.
2010. júl. 5. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kihasznál téged...már bocsi.

Nekem is van nagyon nagyon jó fiú barátom akit megölelek néha, de azért nem smárolok vele. Az már nem barátság!

2010. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A csókkal átlépsz egy határt,és az már bizony nem barátság.Ezt a srác tudja,és kihasználja.
2010. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ugye??nem barátság...én is így gondolom de akko miért nem jön össze velem??
2010. júl. 5. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen nem jössz be neki, de azért jól esik neki néha smárolgatni :P áh, gyökér, hagyd a francba...
2010. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert csak játszadozik Veled,és komolyan nem kellesz Neki.
2010. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ő egy nagyon kedves srác soha senkit nem bántana és nem használna ki főleg engem nem szal ez bizti nem igaz rá hogy kihasznál ő olyan mint egy testvér...de sztem inkább csak nekem akart örömet szerezni mert látta hogy örülök hogy megcsókolt de volt amikor én kaptam le és hagyta magát közbe volt barátnője is...
2010. júl. 5. 00:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok csak én fiu vagyok és a lány engedi meg hogy megcsókoljam stb
2010. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek után még azt mondod rá,hogy jó ember...pff..Nem vagy normális.Nagyon vak vagy,remélem,tudod!
2010. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Hehe... Na jó, figyelj! A helyzet az, hogy megdugna... Minden pasi szinte minden csajt ágyba vinne. Lehet, h nem fog, mert többet nem akar tőled, és nem akar belegázolni a lelkedbe, de ha nem lenne következménye, úgy megdugna, h csak füstölnél... Ennyi.


Tehát, mikor lesmároltad, meg bújsz hozzá, akkor épp kezdi elveszteni a fejét. Élvezi a dolgot és a lába közötti cucc veszi át az irányítást, ezért nem "áll ellen". Logikus, csak a pasikat nem ismered még.

2010. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, blablabla...az ilyenek a legnagyobb szemetek! Menekülj!
2010. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!