Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny? Bővebben lent, véleményeket szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
Nem is értem magam. Az előző barátnőmre egyátalán nem voltam féltékeny (pedig lett volna rá okom). Nagyon szerettem őt, egyidősek voltunk és egy városban laktunk. A lány akire féltékeny vagyok nem a barátnőm, 2 évvel fiatalabb nálam és 80km-re lakik tőlem. Egy évben alig találkozok vele 1x-2x. Minden nap órákat beszélünk, és nagyon szoros a kapcsolatunk (és már régóta nagyon szeretem). Nagyon féltem őt és mindig próbálok vigyázni rá. De nem vagyok féltékeny típus, miért van ez?
2010. júl. 4. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Most féltékeny vagy, vagy vigyázni akarsz rá?

Lehet hogy így tudod kimutatni az érzelmeidet.

2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, lehet, hogy nem fog tetszeni a véleményem, de te kérdezted.

Valószínűleg azért mert nem működik a távkapcsolat. Nem hallottam még olyat, hogy működne. Lehet, hogy ez készít ki.

Okod nem lehet rá? ez a másik

Féltékeny típus vagy és hisztizel... ez a legkellemetlenebb, még ha nem is úgy tűnik.

Lehet, hogy nem illik ezt, de 80 km? Az nagyon nem sok. 1-2x évente? Nem tudom, de azt még gyalog is meg lehet oldani. Valami nem ok. Segíteni nem tudtam, a féltékenységen nem hiszem, hogy lehet, a körülményeken kell.

2010. júl. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem a barátnőm, de igazatok van. Köszönöm a kommenteket:)
2010. júl. 7. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
jah... az úgy más... akkor hajts rá és megoldódik ;)
2010. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezis egy megoldás:)
2010. júl. 9. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
ez A megoldás :D:D De most tényleg! mire vársz?
2010. júl. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából a távolság (lehet hogy 80 km nem sok deeee mégis az). de ráhajtottam, nem ellenkezett:) csakhát nehéz megoldani azt h 'messze' van.
2010. júl. 11. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan... 80 km nem egy olyan nagy táv... ha ennyire bele vagy zúgva lefutod ;) meg lehet oldani biztos vagyok benne. Ha meg nem ellenkezett akkor fú...
2010. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem nagy táv de mégis a kötelességek meg minden más szar...:S de kül nem ellenkezik, már összejöttem vele:) csak ritkán látom:/
2010. júl. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!