Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú aki tetszik, de van barátnője!

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik és szerintem van nála esélyem, de van neki kb 1 hónapja barátnője és nem tudom,hogy el mondjam-e neki vagy sem...Mit csináljak?Segitsetek!Nem bírom...
2010. júl. 4. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki persze, meg ha bejössz neki, akkor ha más nem, azért sexkapcsolat lehet köztetek, az nem befolyásolja azt h barátnője van ..
2010. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háát nincsenek még olyan sok ideje együtt,szóval akár esélyed is lehet.csak abba gondolj bele, h mi van ha összejöttök, és 1 hónap után téged is otthagy valaki másért??kell neked egy ilyen fiú, akit könnyen el lehet hódítani a barátnője mellől?
2010. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mond el neki,hogy d*gni akarsz,máris a tied lesz.

:D

2010. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, hagyd békén! Ha van barátnője, nincs nála esélyed. Vagy ha mégis, akkor nem éri meg törni magad érte, mert ha képes lenne veled megcsalni a barátnőjét, akkor téged is képes lesz megcsalni egy másik csajjal.
2010. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,csak kíváncsi voltam,hogy nem leszek-e szemét...és még mindig nem tudom mit csináljak...még mindig arra hajlok,hogy megmondom neki,mert ha nem teszem meg azt fogom hajtogatni,hogy mi lett volna ha...
2010. júl. 4. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
likvidáld... :D
2010. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi analfabéta kis RIBANC van? Kölcsönös a "szeretet, vagy Qrni akarsz?
2010. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Nincs olyan rég együtt a barátnőjével! Nyugodtan elmondhatod neki az érzéseidet ha úgy érzed h van nála esélyed! A barátnője nem golyóálló :) Változhat a fiú döntése és lehet inkább veled lesz mint a mostani barátnőjével!
2010. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!