Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen kapcsolatból lehet valami?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzetem. Tudom ezt sokan megvetitek, de az érzelmeknek sajnos nem lehet parancsolni. Házas vagyok és a szeretőm is nős. Nagyon szeretem, valahogy nagyon egymásba gabalyodtunk. Azt viszont nem nagyon értem, hogy ő miért is csalja meg a feleséget, hiszen mindene megvan. Szép lakása csinos felesége és jól is élnek. Én nem rendelkezzem semmivel se. Egy sima átlagos nő vagyok. De úgy érzem szeret engemet ő is. Én elképzelném a további életemet vele. Elválnék, ha úgy hozná sors, de ő mindig azt mondja, hogy más meg ne tudja, hogy szeretők vagyunk. Szerintetek lehet ebből még igazi párkapcsolat? Volt már valaki ilyen helyzetben és úgy hogy a házasságukat felbontották és utána együtt maradtak?
2010. júl. 4. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebbol nem lesz semmi!Kaland vagy anyukam,semmi tobb.
2010. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kizárt, csak kihasznál téged, neki csak játékszer vagy mig meg rád nem un. ha ezt igy elfogadod, akkor csaljátok a párotokat, használjátok ki egymást, ha nem akkor meg vess véget ennek, de semmiképp ne reménykedj...
2010. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!