Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után alakul át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakul át a szerelem valami mássá? Ti, hogyan voltatok/vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk nem kell egy hét, ahhoz hogy a párom unalmas és kényelmes legyen és ne imádjon

csak akkor lesz szerelmes, ha féltékennyé teszem, vagy azt hiszi elveszít

és a kapcsolat elejétől ilyen az egész.

mindig tennem kell azért, hogy udvaroljon, meg szerelmes legyen

2010. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az érzelmi szeretet elmúlhat. Vagyis nemcsak a térbeli, az időbeli távolság is gyengíti. Amikor azt mondtam, hogy a szeretet: örök - nem erre a szeretetre gondoltam. Ez romlékony. Magához ránt valakit, aztán elengedi. Sőt, el is taszítja. Az idők során lehet belőle közöny - a "Nem tudom, mit szerettem rajta..." kiábrándulása. Néha úgy hagyunk magunk mögött egy kedves embert, mintha soha semmi közünk nem lett volna egymáshoz. Életünk hajója sodródik előre, s ők a farvízen eltűnő távolodó hullámokba vesznek. Lemaradnak. Arcuk mint a vízmosta fényképek, elhalványulnak és szétfoszlanak. Idegenné válnak. A szerelem forró vonzalmát olyan hideg közöny válthatja fel, hogy még az egykori szerető halála sem fáj. Az ember néha úgy emlékszik vissza egy-egy ilyen elmúlt érzelmi kapcsolatára, mintha az előző életében történt volna. Vannak szerelmeink, akiknek arcát is elfeledtük. "Ki ez?!" Az érzelmek kihűlése azonban csak az egyik tragédiája ennek a "szeretet"-nek. A másik, amikor hőfokát megtartja ugyan, de átcsap önmaga ellentétébe. Gyűlölet lesz belőle. Ez az érzelmeink poláris természetéből fakad. Vonzás nincs taszítás nélkül. És taszítás sincs vonzás nélkül. A kettő: egy. Az érzelmi szeretet árnyéka: a gyűlölet. Ott lapul mögötte. És a gyűlöletben mindig fölfedezheted a visszájára fordult érzelmi szeretetet.

Müller Péter

2010. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugi

az érzelem, a szeretetre való készség javítható, fejleszthető, irányítható

szóval ha a másikban múladozik, fel lehet azt ébreszteni 20 év után is, csak nekünk kell totál profinak lenni benne, hogy tartsunk tüzet a másikban

2010. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, Én most vagyok benne! Kb 2 hónap, és határtalan gyülőletté!

Sosem gondoltam volna, hogy igaz a mondás? a szerelem, és a gyűlölet kéz a kézben jár!!!

2010. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ha éppen gyűlölöm a barátomat akkor is lehengerel egy mosolygós szeretlekkel

van olyan mondás is: a szeretet legyőzi a gyűlöletet.

ha valaki megcsalt, a legnagyobb döfés, amit haragodban adhatsz, hogy minden jót kívánsz nekik, ezáltal ő meglepődik, téged tisztelni fog és hirtelen senkinek fogja érezni magát, amit egy közönyös köszönjükkel leplez.

szóval ha szeretettel viselkedsz, mindig te leszel felül.

de ha csak ordibálsz és dühös vagy, akkor csak átlépnek feletted. ez ilyen.

2010. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha az igazival vagy, nem alakul át. A rózsaszín ködön át meglátod, ki is valójában a másik, és ettől csak még jobban szereted. Önmagáért, minden nap egyre jobban. Lételemeddé válik a másik. Egyek lesztek.


Tehát nem múlik, erősödik az érzés.

2010. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 év után alakult át. Lassan vége lesz, már tudjuk mindketten. A legrosszabb, hogy még mindig legjobb barátok vagyunk, de szerelem már nincs. Elsők voltunk egymásnak.


Akkor fog igazán fájni, amikor valamelyikünknek új párja lesz. Akkor valószínűleg mindketten elveszítjük a legjobb barátunkat. Csak ettől félek. Nagyon.


Bocsi, ezt ki kellett írnom magamból.


23F

2010. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!