Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "közöskass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "közöskasszáról"? Nálatok ki kezeli a pénzt általában?

Figyelt kérdés
Az ismerősi környsezetemben a férfiak általában háromszor annyit keresnek, mint a nők és nincsenek közöskasszán..talán pont emiatt.szerintetek mi lenne a normális, nálatok hogy van ez a dolog?
2010. júl. 4. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk én kezelem
2010. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
1 évig az egyik ,másik évben a másik ,vagy döntsétek el hogy ki vigye a kasszát
2010. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi még nem élünk együtt, így nincs közös kassza, viszont páromnak és nekem is egyértelmű a dolog, hogy ha egyszer összeköltözünk akkor lesz az is. Ha nyaralni megyünk vagy utazunk, így is egy számlára rakjuk a pénzünket, avagy egyszerűen csak összedobjuk, nem számolgatjuk, hogy ki mire mennyit költött, úgy sem ez a lényeg!
2010. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve. A közös dolgokat közösen kell fizetni, de idővel előkerül az a probléma hogy az egyik fél többet rak bele vagy többet költ belőle. Valamint idővel mindkét fél külön dugipénzt felhalmozni.
2010. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A közös kasszából a férfi sosem lát sokat :D
2010. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azóta van közös számlánk, hogy összeköltöztünk, előtte számolgattunk, de akkor még egyikünknek sem volt sok pénze. Most már a franc se tudja mi lenne az egyenleg, de én átlag 5x annyit kerestem mindig is, mint a feleségem. És igen, van egy saját számlám, amire néha félreteszek a külön munkáimból.
2010. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi már több mint 21 éves, boldog házasságban élünk, és szinte az első perctől kezdve, közös kasszán vagyunk. Nekünk, jól bevált. F.
2010. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki csak a saját pénzét kezelje. ha van valami közös ügy akkor érdemes beleadni közösen. De a közös kassza egy idő után csak vitát szül, hogy most miért vettél ki belőle, miért kellett ezt most megvenni? Miért kellett elmenni megint a fodrászhoz? stb
2010. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már leírtam a véleményemet, lehet hogy fiatal vagyok és naiv, de úgy gondolom, az ember mindent megtud beszélni a párjával, akit szeret. Ha fodrászhoz akarok menni, akkor elmondom neki is, hogy "rám férne", ha arra jutunk, hogy erre most nincs pénz, akkor megyek egy hónap múlva, nagy ügy. Illetve a nagyobb beruházásokat is meg kell beszélni, így nem lehet probléma. Megértem, ha az problémát szül, hogyha valaki szórja a pénzt, és semmit nem beszél meg a párjával, holott ő lehet többet tett bele, ugyanakkor én nem tudnám úgy elképzelni az életemet, hogy mindig azon agyaljunk, most ki fizessen. Ez abszolút ember függő szerintem. Van olyan férfi, aki nem is szeretné hogy a felesége egyáltalán dolgozzon, van olyan, aki egyenesen elvárja, hogy legalább ugyanannyi pénzt vigyen haza, mint ő... Nem is tudnék egy olyan férfival együtt élni, aki mindig azt szajkózná, hogy már megint egy ezressel többet költöttem a héten mint ő, pedig ő többet tesz a közös kasszába! Nekünk még hátra van pár év az összeköltözésig úgy érzem, de már most is jobb! Hogyha együtt megyünk valahova pár napra vagy egy hétre, akkor nem azt számolgatjuk, hogy ki mennyit fizetett, hanem összerakjuk a pénzüket, és egyszerűen csak jól érezzük magunkat! Azzal sincs mondjuk semmi bajom, ha emellett az ember félretesz magának havonta pár ezer ft-ot, amíg ezt nem titkolja el! Ha magamtól jövök rá, akkor lehet komolyan elgondolkodnék miért is van szüksége vajon dugipénzre.
2010. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!