Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ti járnátok nálatok idősebb lánnyal. Itt most nem feltétlen a szexre gondolok, hogy az idősebb lányok tapasztaltabbak. És szerintetek az gond ha egy 15-16 éves(nem én vagyok 16 éves) lány nála fiatalabb fiúval jár. És ti járnátok fiatalabb lánnyal?
2010. júl. 4. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nálam idősebb lánnyal minden gond nélkül járnék, hiszen sokkal érettebb, talán több közös témánk lenne, mint egy nálam fiatalabb lánnyal. Persze az életkor csak egy szám, tehát simán lehetne egy jó kapcsolatom egy nálam fiatalabb lánnyal is!


15/F

2010. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23 vagyok. Volt már nálam 10 évvel idősebb barátnőm, de az inkább a szexről szólt, mindenesetre inádtam, de tudtuk, nem lehet köztünk semmi komoly, hiszen az utcára is alig léphetünk ki, nem beszélve a szülők, család...stb véleményéről. Fiatalabb lánnyal járnék, mondjuk 18-tól felfelé, de inkább 19-től. Női szemmel nem tudok nyilatkozni.
2010. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jöhet minden, de főleg fiatalabb...
2010. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik ismerősem mindig azt mondja ha 16 évesen nagyon soka még 2 év is ha a fiú fiatalabb. De nem tudom, hogy ti fiúk is így gondoljátok.
2010. júl. 4. 12:16
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem csak idosebb csajokkal sikerult komoly kapcsolatot kialkitanom. de max 1,5 ev volt a kulonbseg. am egy 15-16 eves lany mennyire fiatalabb fiuval akar jarni???

kulonben meg az szamit h jol erezzek magukat a masikkal

2010. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Funktasztikus ***** válasza:
járnák és járnák min 13 max 16 éves legyen
2010. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amíg nincs saját kereseted és életviteled, hanem szülői felügyelet alatt vagy, addig aligha lehet járásról beszélni :P
2010. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egy 16 éves lány max 14 de inkább 15 éves fiúval
2010. júl. 4. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen járnék idősebb lánnyal úgy a harmincon belül. Ha lehetne választani, hogy egy velem egykorú vagy tőlem 5-10 évvel idősebbel járnék akkor egyértelműen az idősebbet választanám.

19f

2010. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Funktasztikus ***** válasza:
miér? nincs senkid kedves kérdező?
2010. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!