Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom hogy feladjam e? mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy feladjam e? mit tegyek?

Figyelt kérdés
szakítottam barátnőmmel nemrég. szeretem nagyon. hiába kérlelem nemakar békülni mert veszekednénk szerinte.de nem az énhibámból vitázunk. adjatok valami értelmes tanácsot mivel értessem meg vele hogy ő a mindenem és mivel szeretjük 1mást kikéne békükni.. ez az utolsó próbálkozásom.beledöglök már.
2010. júl. 4. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de a veszekedéshez két ember kell, csakúgy mit a kialakulásához is. Ígérd meg neki, hogy nem lesz több veszekedés és uralkodj magadon. Még ha nem is a te hibád a vita légy bölcs és belátó.
2010. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de most nemakar beszélni se velem. ha ma se sikerül előrébbjutnom akkor este tutira öngyi leszek. nembírom tovább a fájdalmat. mindennap zokogok. nembirom már nélküle.
2010. júl. 4. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi a tököm van itt, ma mindenki öngyilkos akar lenni?

Azt mondd meg, azzal mire mennél? Megoldod a helyzetet? Nem. Te magad előbbre jutsz? Nem. Ráadásul fájdalmat okozol egy rakás más embernek. Mire jó ez?

Ha szakítottatok, hát ez van. Majd lesz más. Tudom, most úgy gondolod, hogy olyan, mint ő nem lesz mégegy. De ugyanezt fogod gondolni a következő szakításnál, meg ugyanezt gondoltad az előzőnél is, nem?

Tudod, ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Ha olyan tökéletes lett volna a kapcsolat, akkor nem szakítottatok volna. Tök midnegy, hogy kinek a hibájából, de köztetek nem volt meg az az összhang, ami egy kapcsolatban elengedhetetlen.

Most persze fáj. Fájni is fog egy jó darabig. De most őszintén: ennyi miatt értéktelen lenne az életed? Nem hiszem el, hogy az excsajodon kívül nincs semmi más örömforrás az életedben. Szerintem próbáld meg kcisit kizárni a gondolataidból őt, és mondjuk este menj el egyet bulizni, kocsmázni, bowlingozni, vagy miegymást a haverokkal. Kicsit lazíts!

2010. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg nemvolt más örömöm az életbe jóideje csak ő. és amikor nem balhézott semmiért akkor nagyon jól megvoltunk. belehalok úgy fáj hogy vége. nélküle semmitse érek.
2010. júl. 4. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak van valami hobbid, ami leköt, ami örömöt okoz. Ha meg nincs, akkor tessék valami elfoglaltságot keresni. Előtte hogyan tudtál létezni évekig? Mielőtt összejöttetek volna?
2010. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
előtte évekig szenvedtem egy előző szerelem miatt(4év bánat). amikor megismertem azonnal tudtam hogy ő az igazi. izgatott voltam hónapokig ha eszembejutott. nagyon elcsvarta a fejem. a hobbim most az hogy ittvagyok a gy.k.-n.
2010. júl. 4. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, ezek szerint rosszul todtad hogy ő az igazi.

Szép dolog a szerelem, de néha a rózsaszín köd mögül nem ártana kinézki kcisit.

A gyógymód a bánatodra: keress magadnak elfoglaltságot! Elég sivár életed lehet, ha a csajon kívül nincs ami lekötne. Két évig bánkódtál az előző csaj miatt? Na nee.

Tedd egy kcisit tartalmasabbá az életedet! ÉS mielőtt az előző csajjal megismerkedtél volna, mit csináltál? MErt azt ne mondd, hogy akkor is bánkódtál.

És ne gyere az üres kifogásokkal meg a hisztivel, hogy nem tudnád semmi mással elfoglalni magad, mert olyan nincs.

2010. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem 2 hanem 4 évig. előtte 4 évig velevoltam azelőtt minden rendben volt. más volt a személyiségem is. buliztam, haverokkal voltam, csavarogtam. és a hobbim a gy.k.
2010. júl. 4. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy 2 vagy 4 év, a lényeg amit leírtál: előtte le tudtad kötni magad. Most is le tudnád, csak lusta vagy hozzá. Mert könnyebb sírdogálni, öngyilkossággal fenyegetőzni, mint lépni valamerre.

A gyakorikérdések meg nem hobbi, hanem pótcselekvés.

Végülis nekem tök mindegy lenne hogy mit csinálsz, csak gondolj szegény exedre, ezzel akarod büntetni? Azt akarod hopgy miattad éveken át sz.rul érezze magát?

Inkább menj el a haverokkal csavarogni, vagy nyomás el a diszkóra, balatonra, vagy valahová. Ne legyen ennyire szegényes a fantáziád. Nem is csodálom, ha a csaj elhagyott.

2010. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt, csak az enyimé messze is lakott, úgyhogy mikor rájött a durca, akkor engesztelhetetlenül kizárt az életéből. Esélyem se volt, hogy visszaszerezzem. Ez amúgy őket minősíti. Ha ilyen egyszerűen elhagyott, akkor nem is érdemel meg.

Viszont ne kövesd el a hibát, amit én is. Ne hívd, ne kérleld, ne zaklasd, ne mutasd, hogy hiányzik neked. Így még talán van némi esély.

Én három hónap alatt kilábaltam teljesen a dologból. :)


23f

2010. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!