Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e erre megoldás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e erre megoldás, vagy marad az öngy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány, akit nagyon szeretek. De annyira, hogy leírni vagy elmondani nem tudom. Eddig találkozgattunk, és úgy volt, hogy összejövünk. 2 éven át csak plátói szerelem volt a részemről, mert volt barátja. Miután szakítottak elkezdtünk találkozgatni. Már oda jutottunk, hogy minden nap 22:30 fele értem haza, mert Vele voltam... De tegnap mondta, hogy nem lehet köztünk semmi, mert túl fiatal vagyok hozzá. Amikor ezt olvastam, csak sírta és sírtam és még most is sírok! Nem tudom mit kéne tegyek... Az öngyilkosság jár a fejemben, mert nem bírnám elviselni, ha más fogná kezét, más érne ajkaihoz, és másnak mondaná, hogy ˝Szeretlek!˝. Ma szeretne velem találkozni, mert mondani akar valamit. Persze, hogy elmegyek, hogy utoljára lássam. Én bármit, de szó szerint bármit megtennék, hgy visszaszerezzem, bár sose volt az enyém. Ő 17/L én 17/F. Ő 3 hónappal idősebb, mint én.
2010. júl. 4. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A 3 hónap nem korkülönbség. Inkább nem akarhat szorosabb kapcsolatot. Nagyon fiatal vagy, az egész élet előtted áll. Nehogy butaságot csinálj. Meg fog jönni a viszonzott, nagy szerelem. Csak 17 évesen járhat ekkora ostobaság egy ember fejében. Lépj tovább és közsd le magad addig is, amíg találsz egy elfogadóbb lányt!
2010. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

először is szedd össze magad. a lányok nem szeretik azokat a pasikat akik egyértelműen oda vannak értük! úgyhogy pár nagyon durva íratlan szabályt áthágtál.

basszus és paris hiltonra sem várnék két évet, ha mondaná a jósnő, hogy utána az enyém lesz.

miért olyan különleges lány? aranyat kakikál és parfümöt izzad?

javaslom hogy keress fel egy pszichológust, mert elég meredek dolgokat írtál le. nem is magára az öngyilkosságra gondolok, hanem hogy két évet vártál rá.

legyen már önbecsülésed! légy férfi!

meglátod ha tapasztaltabb leszel: minden lány ugyanolyan, van két kezük két mellük két lábuk és egy vaginájuk. nincs olyan hogy különleges lány!

2010. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem az öngyilkosság a megoldás.Tudom,hogy abban a korban vagy mikor mész a saját fejed után és senkire nem szeretsz hallgatni,de légy észnél.Én is voltam ilyen korban tíz éve,és nagyon szerettem valakit,akinél sosem tudtam valójában hányadán is állunk.Leszel te még szerelmes,és olyanba aki tudja mit akar...Szerintem nem a korod nála a probléma,hanem valami más.Én jártam nálam 2 évvel fiatalabbal is és nem zavart.Nyugodj meg,és gondolj bele a szüleidnek mekkora fájdalmat okoznál ha eldobnád magadtól az életed.
2010. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cimbora! Az öngyilkosság nem megoldás! Pontosan ezen már én is átmentem egyszer. Mintha csak az én sztorimat írtad volna le. Fura, de hát ilyen a NAGY SZERELEM! Én is sokáig gyötrődtem nagyon, de egy év múlva beadta a derekát. A világ legszebb nője, mind a mai napig. Sajna már nem vagyunk együtt, de azért négy évet csak lehúztunk. Fura, de én pont azt csináltam, amit tanácsoltak. Egyik napról a másikra nem írtam neki sms-eket, nem hivogattam csak kéthetente, tehát látszólag lesz@rtam. Mindemellett nagy kín volt, mert mielőtt elaludtam Ő volt az utolsó gondolatom és mikor felkeltem Ő volt az első gondolatom. Ma már azt tenném, hogy elmondanám neki, hogy halálosan szerelmes vagyok belé és szeretnél egy esélyt, hogy bebizonyítsd, hogy nálad jobb dolog nem történhet vele. Tarts ki és légy erős! Ha meg minden kötél szakad, akkor írj és elmegyünk piálni egy jót és odavágunk egy szombat estének!!
2010. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság...


1) Legyen szemed előtt az, hogy az életed a létezés csupán apró kis szeglete, és a haláloddal nem ér véget. Ha most elszaladsz, annak nagyon nagy böjtje lehet.


2) Mit okoznál a haláloddal annak az embernek, akit állítólag(!) a legjobban szeretsz, ha megtudná, hogy miatta haltál meg? Akár hosszú évekig (ha nem az élete végéig) lelki terhévé válna a tudat, depresszióba, boldogtalanságba taszítva, kérdésekkel tele, amelyek soha nem kerülnek megválaszolásra.


3) Nézz a tükörbe. Egy gyenge, önzően és önsajnálóan a megfutamodást fontolgató emberkezdemény néz vissza rád. Bizony, amit te látsz most, azt látja más is belőled. A szüleid, a hőn áhított hölgy, a barátaid. Ugye nem kell mondanom, hogy ez a látvány milyen eredményt szül, milyen érzetet vált ki mindenkiből?


Legyél erős. 17 évesen még nem volt részed szinte semmiben, ez a lány az életedben csak egy porszemet képez. Tekintsd a közelmúltat egyfajta lelki és mentális edzésnek, a sors ezt mérte ki rád.

A legfontosabb pedig, hogy hagyd szabadon, lépj tovább, ne terheld, hiszen szereted! Engedd, had irányítsa ő magát. Még az sem kizárt, hogy később visszamegy hozzád (magától) és akkor örökre a tiéd :)

2010. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Srác tod mit tanácsolok neked, csináld azt amit én, menny el haverokkal érezd jól magad és szard le, hidd el előbb vagy utóbb ő fog utánnad futni, tudod van az a mondás hogy " A nő olyan mint az árnyék, ha futsz utánna elfut előled, Ha futsz előle Ő fut utánnad" és ez a mondás nan igaz, én már tapasztaltam és elis szalasztottam, most is azon a csajon jár az eszem, de tudom h ha szakit a mostani pasijával akk én leszek az övé... Csináld azt amit kell, hagyd egy kis ideig békén(nehéz lesz de lehet h lesz eredménye), azt utánna már ő fog téged keresni.


Ne legyél öngyilkos, semmi jót nem csinálsz vele, hidd el nekem is megfordult a fejemben és elég ramatyúl is néztem ki, és a haverjaim nem tudták h mivan, páran már rüheltek is az miatt h ennyire levok törve. Próbáld meg mindenben a legjobbat nézni, szereztél egy nan jó barátot!

2010. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem is a srác akit szeretek most utasított vissza, de ez nem ok az öngyilkosságra!!! Én annyit teszek, hogy várok rá, mert elfeledni nem tudom, nagyon szeretem. Légy erős, és ha kitartó vagy sikerülni fog! Ne csinálj hülyeséget! Sok sikert a lánynál!
2010. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem éri meg ezért megölni magad. Hidd el, jön majd olyan, akit tényleg megérdemelsz, és neki csak te kellesz. Mindenesetre a találkozóra menj el, ha tényleg nem akar kapcsolatot, akkor próbáld elfelejteni, ne foglalkozz vele, töröld le msn-ről, töröld ki a telószámát stb.

Tudom, milyen rossz lehet neked, én is átéltem már ezt, de végül rám talált a nagybetűs szerelem. Szóval van még remény, csak hülyeséget ne csinálj!

2010. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen 17 éves fiú vagy te, egy hülye csaj miatt sírni meg öngyilkosságot fontolgatni lol...

Vagy keress másikat, vagy ne foglalkozz a csajokkal egyáltalán egy ideig, úgy is nagyon jól el lehet lenni.

2010. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!