Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás? Vagy mindenképpen úgy marad?

Figyelt kérdés

Akik olvasták a kérdésem tudni fogják mi történt...én vagyok az a csaj,aki arról írt,hogy 2x elkövetett hibát..és a barátja mégis vele maradt.


Nos,szünetet kért. Gondolkodni.Ez a szünet abból áll neki,hogy csak az arcomra ad puszit..nem fogjuk egymás kezét..de ő ugyanúgy akar beszélni,meg felajánlotta,hogy utazhatunk együtt...de pénteken válaszol,hogy mi legyen.


Mielőtt nem tudtam mikor ad választ,akkor rákérdeztem,hogy akkor szombaton nem is találkozunk? Erre visszakérdezett,hogy miért. Mondtam,hogy mert szünetelsz.Aztán azt mondta,hogy legkésőbb pénteken megmondja.

Nekem ebből az esett le,hogy akkor talán nem hagy el.De nem tudom.

Kérdem én.Kell ennyire büntetni valakit azért,mert megnézett mást is? Mert nem vak? Nem hiszem el,hogy neki nincs senki rajtam kívül,aki tetszik,csak annyi a különbség,hogy én nem jöttem rá...


Teljesen kikészültem,és nem bírom ezt.Kértem,ha tudja a választ hamarabb,akkor szóljon.


Szerintetek mi lesz?


Eddig ha szünetről volt szó,az is 1-2óráig tartott,mert rájött,hogy nem is kell.De most kitart.


2010. dec. 6. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ki fog tartani melletted, így az egyszerűbb. Lehet, hogy nem fogja bírni péntekig sem, szóval ne aggódj. És az ilyesmi gyakran előfordul, mármint az ilyen viták, veszekedések. A legjobb utána, ha ki tudtok békülni, megbeszélitek a dolgokat, stb., egy jót szexeltek :)

Az hogy kitart, azt jelenti, hogy van jelleme, és megpróbálja jól átgondolni a dolgokat.

Legközelebb még esélyt se adj a féltékenységre, és minden rendben lesz. Elhiszem, hogy nehéz, de a lényeg, hogy ne haragudj rá emiatt. Ez nagyon fontos.

2010. dec. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondta,hogy ne haragudjak rá,meg hogy ő attól még ugyanúgy szeret,de én nagyon félek.

Nem szeretném elveszíteni,de félek,hogy késő. Tegnap este msnen beszélgettünk,mondta hogy éppen levelet ír,és teljesen az ugrott be,hogy nekem írja és hogy talán szakítás van benne.

De nem mondta el,hogy kié lesz...:S idegesít,máskor elmondta,ha valamit csinált,most meg szünetelünk és nem mondta el.


Fél7kor találkozunk,az még félóra.De azt sem tudom hogy viselkedjek.Tegnap is miután megbeszéltük,hogy szünet,teljesen szótlan lettem,meg is jegyezte.

2010. dec. 6. 06:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak nem lesz semmi baj, ha meg mégis azért hagy el, mert valakire ránéztél, szerintem megérdemli, hogy elszalaszt téged. Te pedig találsz majd olyat, aki elnézi neked a teljesen normális emberi tulajdonságaid.

Azért remélem nem lesz gond, aztán minden rendbe jön. sok sikert.

2010. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez először is nem szünet!


Találkoztok, együtt utazgattok, minden nap beszélgettek, van szájrapuszi is ez nem szünet!!!!!


Ne aggódj nem lesz itt semmi gond!

2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!