Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Röviden: Barátnőmmel 1 hónapja szakítottunk, eközben ő lefeküdt a volt pasijával 1x. Tudom hogy nem csalt meg de engem ez nagyon irritál és idegesít mert állítása szerint nagyon hiányoztam és nagyon szeret, és mégis mással kefél? :)


Te mit gondolsz erről? Érdemes folytatni?


2010. júl. 4. 05:03
 1/5 A kérdező kommentje:
21f 19l
2010. júl. 4. 05:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap összejöttünk megint és akkor mesélte.. csak ez kimaradt.
2010. júl. 4. 05:10
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj, azért mert egyszer sexelt valakivel, az nem jelenti h meg is csalt érzelmileg.

tudom sokan nem tudják a kettőt különválasztani, pedig az csak egy biológiai szükséglet, de az érzelem más kategória, szóval egy sima szex miatt sztem ne sokat problémázz ha amúgy nincs köztük semmi

2010. júl. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más faszra vágyott ennyi.Szerintem hülyeség folytatni,ebből megint szakítás lesz.De azért még utoljára jól dugd meg :D
2010. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a kapcsolatok elején nagyon sok viharos dolog belefér mindenbe

ezt ha 5, vagy 10 hónap után tenné, akkor kellene gondolkozni

addig általában sok a szakítás-kibékülés, megint szakítás és így tovább

2010. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!